počet produktů
0
cena nákupu
0 CZK
měna: CZK
Kontakt

(+420) 776 605 477

info@clip-in-vlasy.eu

 

Dodání do 24 hodin

CLIP-IN-VLASY.EU

Pokud žena v minulosti toužila po krásných dlouhých vlasech, musela trpělivě čekat, až jí ty její vyrostou do požadované délky. Takové časy jsou dávno pryč. Vlivem velkých pokroků doby, vznikla (vedle jiných metod) revoluční metoda prodlužování vlasů CLIP-IN. Jak již název napovídá, jde o prodloužení vlasů, tzv. přiklapnutím. A právě tato vlastnost proslavila clip-in po celém světě. Takto si prodloužit vlasy totiž zvládne každá žena či dívka, to vše v pohodlí domova za neuvěřitelně krátkou dobu. A právě proto vám clip-in produkty chceme na našem e-shopu představit.

Prodloužit vlasy si můžete díky clip-in příčeskům v délce 51, 61 a dokonce i luxusních 71cm. Pokud sníte o změně za extrémně krátkou dobu, zvolte clip-in ofinu nebo clip-in pramínek v extravagantní barvě (pro oživení Vašeho účesů). Nebo vyzkoušejte nové nevýhřevné natáčky, které vám za pár minut vykouzlí na vlasech nádherné "prstýnky".

Věříme, že Vám CLIP-IN produkty z našeho e-shopu pomůžou zajistit dokonalou proměnu!

Výhody clip-in příčesků
  • Příčesky vyrobeny z nejkvalitnějších pravých lidských vlasů

  • Dokonale splynou s vašimi vlastními vlasy

  • Nádherně hladké a hebké na dotek

  • Prodloužení docílíte za 5 minut v pohodlí domova

  • Doručení do 24 hodin

  • Jedná se o nejšetrnější metodu k vašim vlastním vlasům

  • Dodáváme v široké paletě odstinů (i extravagantních)

  • CLIP-IN vlasy lze tepelně i chemicky upravovat

  • Naše CLIP-IN příčesky jsou k dostání nyní za AKČNÍ CENY

Nejčastější otázky a odpovědi (FAQ)

Nejčastěji kladené otázky na clip-in vlasy a naše odpovědi

1. Co jsou clip-in vlasy?

Clip-in jsou, zjednodušeně řečeno, vlasy na sponkách (clip in hřebíncích), které se připínají ke kořínkům vašich vlastních vlasů a tím dochází k požadovanému prodloužení nebo zahuštění. Tyto příčesky můžete kdykoli sundat a opět připnout. Manipulace s nimi je velmi jednoduchá a zvládne ji každá žena, bez pomoci odborníků. Pro první aplikaci je ale vhodné nechat si vlasy připnout odborně, například na naší pobočce v Brně - dostanete zde maximum informací díky kterým pro Vás bude užívání clip in o mnoho jednodušší. Tuto službu provádíme velmi levně.

2. Z čeho jsou clip-in příčesky vyrobeny?

Naše clip-in příčesky jsou vyrobeny ze 100% pravých lidských vlasů v nejvyšší kvalitě.

3. Z čeho jsou vyrobeny clip-in sponky (hřebínky)?

Tyto sponečky jsou nenápadnou, avšak nepostradatelnou, částí clip-in příčesků. Jedná se o kovové výrobky, jenž jsou přelakovány podle barvy clip-in vlasů, ke kterým patří, aby byly co nejméně nápadné. Mají na sobě tenký silikonový proužek zabraňující sklouznutí z vašich vlasů.

4. Co znamená označení REMY?

Označení REMY znamená, že jde o vlasy s kutikulou vždy směrem dolů, tím je omezeno nežádoucí zacuchávání.

5. Pro jaký typ vlasů se clip-in metoda prodloužení hodí?

Tato metoda se hodí pro každý typ vlasů (vůbec nevadí, že máte vlasy např. jemné). Problém snad může nastat jen v délce. Minimální délka vašich vlasů by měla být alespoň 7-10cm, aby došlo k překrytí clip-in sponeček a clip-in příčesky lépe splynuly s vašimi vlasy.

6. Proč je právě metoda clip-in tak populární?

Clip-in metoda (neboli clip-in extension) se stala velice populární díky své cenové dostupnosti, rychlému připevňování v pohodlí vašich domovů, šetrnosti (jako jediná neničí vaše vlastní vlasy) a v neposlední řadě také možnosti kdykoli si prodloužené vlasy sundat a opět připnout.

7. V jakých barvách jsou clip-in k dostání?

Vlásky si můžete pořídit ve všech barevných odstínech, od klasických až po ty extravagantní, záleží jen na vás, kterou variantu zvolíte.

8. Prodávají se clip-in rovné i vlnité?

Ano, clip-in jsou k dostání jak rovné, tak i vlnité. Preferované jsou ale ty rovné, protože vlnité jsou vytvořené uměle, tudíž se časem mohou mírně narovnávat. Tento typ příliš nedoporučujeme.

9. Jak o vlasy k prodloužení pečovat?

Péče o tyto příčesy není náročná, ale je dobré dodržovat alespoň pár základních pravidel (viz. Péče o clip-in vlasy)

10. Je nutností si clip-in sundávat na spaní a koupání?

Rozhodně doporučujeme vlásky si na spaní a koupání sundávat, aby nedošlo k jejich zacuchání a zničení. Mimo to, spaní na kovových sponečkách není příliš komfortní. 

11. Nemusím se bát, že mi clip-in spadnou?

Clip-in, jak bylo již řečeno, obsahují sponky se silikonovými proužky, proto můžete tyto příčesky nosit jako svoje vlastní a nemusíte se bát sklouznutí. Tisíce žen si je vyzkoušelo při různých životních příležitostech a vždy zůstaly pevně na svém místě..:)

12. Jak se clip-in připínají?

Clip-in připínání je velmi snadné, zvládne jej každá žena v pohodlí domova za několik málo minut (viz. Připínání clip-in příčesků)

13. Můžu vlasy na sponkách tepelně a chemicky upravovat?

Ano, vlasy můžete fénovat, žehlit, kulmovat, ale i ladit barevný odstín. Nedoporučujeme odbarvování. Více v článku "Péče o clip-in vlasy".

14. Jak si vybrat správný odstín clip-in příčesků?

V podstatě stačí zvolit si, co nejpodobnější odstín, protože prodloužené vlasy po připnutí splynou s vašimi a tím se vytvoří přirozený melír.

15. Mohu nosit clip-in v culíku nebo z nich vytvářet jiné účesy?

Clip-in můžete nosit jakkoli chcete. Lze z nich vytvářet i složitější, např. plesové nebo svatební účesy.

16. Jaké jsou způsoby platby na e-shopu?

Za prvé je to dobírka (balíček platíte ve chvíli, až vám ho poslíček přinese domů) a za druhé platba předem přes účet (zaplatíte vlásky předem a až se částka připíše na náš účet, odešleme vám clip-in domů).

17. Za jak dlouho od provedení objednávky mi clip-in přijdou?

Doručení do 24 hodin. Objednávky přijaté do 14:00 hod. odesíláme ještě týž den a kurýrní služba vám balíček doručuje ihned následující pracovní den. Pokud objednáváte až po 14. hodině, odesíláme následující prac. den a následující den kurýr doručuje. Všechny víkendové objednávky odesíláme v pondělí.

 

18. Lze zakoupené zboží vyměnit nebo vrátit?

Ano, jistě, zboží lze, dle našich obchodních podmínek, v původním stavu a nepoužité vyměnit nebo vrátit do 14ti dnů od převzetí objednávky. Vyměňovat můžete za jinou metodu prodloužení, barvu, odstín i počet balení.

 

19. Kde si mohu nechat vlasy prodloužit?

Prodlužování vlasů dnes již provádí většina kadeřnických salonů, nebo si vlasy metodou clip in, micro ring a tape in můžete nechat prodloužit i na naší pobočce v Brně za velmi výhodné ceny.

 

20. Chci si zboží vybrat osobně, musím mít předem vytvořenou objednávku?

Ne nemusíte, můžete se stavit na naši pobočku každý všední den od 10:00 do 17:00 (mimo tuto dobu není možné zboží vybírat), zboží si na místě prohlédnete a můžete si je ihned zakoupit, ale platit lze pouze hotově, nikoliv kartou.

 

21. Odesíláte výrobky i do zahraničí?

Ano, naše firma denně expeduje na Slovensko i do ostatních zemí po celém světě.

 

22. Jsou vlasy k prodloužení pravé?

Samozřejmě, naše firma garantuje pravost vlasů k prodloužení, konkrétně jde o 100% lidské vlasy evropského typu REMY. Výjimku tvoří pouze culíky, které máme jak z pravých vlasů, tak také z japonského kanekalonu, což je syntetický materiál podobný pravým vlasům.

 

23. Kde si mohu zboží vyzvednout osobně?

Osobní odběry jsou možné na naší pobočce na adrese Sibiřská 55, Brno - Řečkovice a to každý všední den od 10:00 do 17:00 (mimo tuto dobu není možné zboží vyzvednout). Platby na pobočce pouze HOTOVĚ!