Proč nakupovat zboží právě u nás?

Garantujeme nejvyšší kvalitu vlasů za nejnižší cenu na trhu. 100% pravé lidské vlasy evropského typu. Používáme nejmodernější technologie a postupy zpracování vlasů, ty zaručují jejich perfektní vlastnosti a vzhled. Poskytujeme doživotní záruku na pravost vlasů.

 

 

 

K objednávkám clip in setů obdržíte automaticky i náhradní clip in sponky pro prodloužení životnosti zakoupených vlasů a jeden clip in barevný pramínek ZDARMA (do poznámky k objednávce připište barvu, o kterou máte zájem)

 

 

Celý sortiment je skladem. Doručení až k Vám do 24 hodin. Objednávky, které obdržíme do 14:00 jednoho pracovního dne, vyřizujeme ještě tentýž den a hned následující pracovní den je zboží u Vás.

 

 

Možnost jakékoliv výměny (barva, délka, struktura, metoda apod.) nebo vrácení zakoupeného produktu v původním stavu do 14ti dnů a následné vrácení částky za zboží na přání zákazníka je u nás samozřejmostí.

 

 

 

Nabízíme také prodlužování vlasů metodou clip in, tape in a micro ring za velmi nízké ceny. Službu provádíme na naší pobočce v Brně - Řečkovicích. Barvu vlasů, délku i hustotu Vám pomůžeme vybrat přímo na naší pobočce před aplikací, stačí tedy jediná návštěva a můžete odejít s krásnými dlouhými vlasy.

 

 

 

Veškeré zboží máte možnost také vybrat a zakoupit osobně na naší pobočce v Brně - Řečkovicích a to bez předchozí objednávky. Platby při osobních odběrech je možné provádět pouze hotově.

Provozní doba Po-Pá 9:00-18:00.

 

 

 

Poradenství při výběru odstínu ZDARMA. V případě dotazů jsme Vám k dispozici na info@clip-in-vlasy.eu, nebo na tel. +420 776 605 477.

 

 

 

Staňte se našimi fanoušky na facebooku a vyhrávejte řadu hodnotných a zajímavých cen.

 

 

 

Záruka seriózního nákupu a zákaznického servisu. Náš e-shop je ověřen velkým množstvím spokojených zákazníků a řadou recenzí na Heurece během uplynulých let.

 

 

 

Pří pátečních objednávkách Vám můžeme nabídnout také expresní doručení v sobotu dopoledne. Tuto službu provozuje Česká pošta.

 

 

 

Zboží zasíláme i na Slovensko a do ostatních zemí. Expedice probíhá každý pracovní den.