Nechte si prodloužit vlasy v Brně

Nově můžete na naší pobočce v Brně využít služeb prodlužování a zahušťování vlasů oblíbenými metodami clip intape in.

Clip in - nejrychlejší a nejšetrnější metoda prodloužení vlasů na trhu, clip příčesky se sundávají každý den před spaním a ráno zase nasazují, nebo je možné je nosit pouze příležitostně. Jestliže si nejste jistí s první aplikací, přijďte k nám a rádi vás princip metody a aplikaci naučíme.

Tape in - permanentní metoda, která pro aplikaci využívá speciální lepící pásky. Tape in je šetrné prodloužení s širším, ale velmi tenkým spojem, který vůbec netlačí do hlavy, tape in nepramínkuje jako například ring a keratin. Posunování kvůli odrostlým spojům se provádí každých 6-8 týdnů v závislosti na tom, jak rychle rostou vlastní vlasy.

ZDARMA nabízíme předchozí konzultace ohledně výběru správného odstínu a nejvhodnější metody konkrétně pro Vás (s ohledem na Vaše požadavky a preference).

Vlasy máme běžně ve všech délkách a odstínech skladem alespoň v pár kusech a budete tedy mít možnost odstíny a délky přímo vidět a porovnat. Kolegyně vám vypočítá přesnou cenu (cena zboží+cena práce).
Pokud se domluvíte na termínu aplikace, platí se nevratná záloha ve výši 500Kč, která se pak odečítá z celkové ceny prodloužení. V případě, kdy se rozmyslíte nebo z jakéhokoliv důvodu nedomluvíte na aplikaci, neplatíte samozřejmě nic.
Před samotným prodlužováním je nutné zkonzultovat také použití vhodné vlasové kosmetiky.

Platby je možné provádět pouze v hotovosti!

Info pro Vás:

  • Pro aplikaci obou metod je ideální mít vlastní vlasy v délce alespoň 20 centimetrů
  • Při prodlužování pracujeme s našimi i vlastními (tedy přinesenými) vlasy (u těch ale nemůžeme ručit za pevnost pásky, která nepochází z naší výroby)
  • V den aplikace vám provedeme prodloužení, zahuštění a promelírování vlasů (možnost přidat jinou barvu pramenů, tzn. melír bez barvení) s možností základního jednoduchého stylingu a bezplatné poradenství o následné péči, včetně doporučení ideálních kosmetických přípravků
  • Chemické úpravy vlasů u nás neprovádíme
  • Výše zmíněné služby provádíme po předchozí domluvě na naší adrese Sibiřská 55, Brno - Řečkovice. Zde si můžete mimo jiné zakoupit i veškeré příslušenství k vlasům a doporučenou profesionální vlasovou kosmetiku
  • Pokud přijdete na prodloužení s kamarádkou, dostanete od nás obě slevu 15% na první aplikaci vlasů

Jste-li nováčkem v oblasti prodlužování a zahušťování vlasů, doporučujeme alespoň při první aplikaci využít nabízených služeb - lépe se pak budete orientovat v aplikaci, péči o vlasy i možnostech tepelných a chemických úprav. Budou Vám sděleny nejdůležitější informace, kterými je dobré se řídít, aby Vám vlasy dlouho vydržely krásné a zdravé.

Odcházet budete s novou sexy hřívou a schopnostmi upravovat vlasy tak, aby vypadaly přirozeně.

Ceník služeb:

  • Aplikace clip in vlasů + poradenství o následné péči 500 Kč

V případě zájmu provádíme za drobný příplatek i jednoduchý styling vlasů.

Akce na každé další prodloužení - 250 Kč.

  • Aplikace tape vlasů + poradenství o následné péči 1500 Kč

V případě zájmu provádíme za drobný příplatek i jednoduchý styling vlasů.

Akce na každé další prodloužení - 1000 Kč.

Výše uvedené ceny jsou pouze za práci (službu), nejsou v nich započítané částky za vlasy (prameny), protože ty se liší délkou, gramáží a metodou. S výběrem vlasů Vám rádi poradíme.

Ceny jsou uvedeny za aplikaci jedné sady clip in a tape in vlasů.

Pokud Vám již odrostly vlasové spoje a potřebujete vlasy k prodloužení znovu aplikovat, domluvte se s námi na termínu.

Tape vlasy

  • Sundání pramenů (1 sada tape vlasů) 400 Kč
  • Příprava pramenů k dalšímu prodloužení (1 sada tape vlasů) 400 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně materiálu, který je využit na sundání pramenů a jejich připravení k prodloužení.

V případě Vašeho zájmu o některou z nabízených služeb pište na info@clip-in-vlasy.eu, nebo volejte na tel. +420 776 605 477.