Vlnité 50cm tape hair pravé lidské vlasy - přírodní černá

Sleva 27%

50cm 60cm

Vlasy k prodloužení metodou tape in- Pravé lidské AAAA REMY vlasy - Doručení do druhého pracovního dne

 • Záruka: 24 měsíců
 • Výrobce: CLIP-IN-VLASY.EU
 • Dostupnost: skladem
 • Doručení: v úterý 16.07.2024 u Vás
 • Běžná cena: 5 190 Kč
 • Ušetříte: -27%
3 799 Kč


POPIS | TAPE IN | APLIKACE | PÉČE | DÉLKA, ODSTÍN A VÝMĚNA | REMY

Tape in Remy lidské vlasy vlnité 50 cm

Tape in je inovativní metoda, která vám přinese okamžitý wow efekt! Stačí jednoduše k vlastním vlasům připevnit tenké a pohodlné pásky, které vám vykouzlí dlouhé a husté vlasy, s nimiž se budete cítit neodolatelně a vypadat naprosto přirozeně.

Typ vlasů: 100% pravé vlasy evropského typu, kvalita AAAA REMY

Délka: 50cm

Hmotnost: 100 gramů

Struktura: vlnitá (vlasy nejsou panensky vlnité - vlněny ve výrobě)

Jedno balení obsahuje 40 vlasových pásků o šířce jednoho pásku cca 4 cm a se zakončením kvalitní tape in páskou. Vlasy jsou připraveny k samotné aplikaci. Tape in aplikace se provádí ''sendvičovou metodou'', tzn. lepíte dva pásky vždy k sobě a vaše vlastní vlasy jsou mezi nimi. Ve výsledném součtu vám tedy vyjde z jednoho balení celkem 20 spojů. Počet balení závisí na hustotě vašich vlasů a vámi požadovaném výsledku, který od prodloužení a zahuštění očekáváte. Tape in jsou vyrobeny z lidských vlasů kvality Remy.

Proč si vybrat metodu Tape in?

Pokud přemýšlíte nad trvalým prodloužením vlasů, právě tape in metoda může být tou pravou volbou. Ze všech permanentních metod je nejvíce šetrná k vašim vlasům a společně s clip in vlasy se řadí mezi nejvíce populární a oblíbenou metodu.

Jaké jsou výhody Tape in metody?

 • Přirozený vzhled

  Díky tenkým, plochým a téměř neviditelným spojům můžete lehce promíchat vaše a prodloužené vlasy. Výsledný efekt vytváří velmi přirozený dojem bez jakékoliv nápadnosti v podobě viditelnosti spojů nebo výstupků.

 • Pohodlí

  Tape in vlasy jsou nejpohodlnější metodou pro nošení. Jsou lehoučké a nepřidávají žádný zbytečný tlak nebo zátěž na vaše vlastní vlasy.

 • Rychlá a jednoduchá aplikace

  Ve srovnání s jinými metodami je tato metoda relativně rychlá. Zkušený kadeřník zvládne aplikaci během jedné hodinky, což je ideální pro ty, kteří touží po rychlé a efektivní změně účesu.

 • Žádné zkracování pramenů

  Při posunování odstraníte starou tape in pásku vodičkou a nalepíte novou tape in pásku. Délka vlasů vám tedy zůstane stejná.

 • Flexibilita a variabilita

  S tape in vlasy můžete být kreativní a experimentovat. Vytvořte si různé účesy a vyzkoušejte jiné styly. Můžete vlnit, rovnat, stříhat nebo barvit.

Tape in vlasy vám dají možnost přizpůsobit svůj vzhled vašim preferencím. Je však důležité si uvědomit, že i tape in vlasy vyžadují pravidelnou péči, se kterou se stanou nejen prodloužené, ale i vaše vlastní vlasy ozdobou vašeho zevnějšku.

Vše co potřebujete vědět k aplikaci

Tape in metoda je ze všech metod prodlužování a zahušťování vlasů nejvíce oblíbená. Má mnoho výhod, kterým jsme se věnovali již výše. Stále se, ale můžete ptát jestli páska, která tvoří spoj mezi prodlouženými a vlastními vlasy, je dost pevná a vydrží každodenní rutinu. Vaše obavy nechte rozplynout, ano páska je dost pevná a při správné aplikaci vydrží i návštěvu bazénu, wellness či koupání v moři. A nyní si řekneme více k samotné aplikaci a reaplikaci.

Nasazování tape in vlasů

V podstatě se jedná o nalepení prodloužených vlasů k vašim vlastním vlasům za pomoci průhledné a tenké pásky. K samotné aplikaci budete potřebovat pouze hřeben s kovovou vidlicí a gumičku nebo sponku na sepnutí vlasů.

Důležitá pravidla před aplikací:

 1. Den předem vlasy umyjte běžným čistícím šamponem (šampon ideálně bez olejů, můžete použít např. klasický kopřivový šampon).
 1. Nepoužívejte žádné stylingové a pečující přípravky (kondicionér, masku, olej, lak, tužidlo, suchý šampon apod.).

Jednoduše v 6 krocích:

 1. Vytvořte si pěšinku. Úroveň pěšinky závisí na tom, jaký od prodloužení a zahuštění očekáváte výsledek.
 2. Z pásky odstraňte ochranný papírek.
 3. Pásek s pramenem vlasů přitiskněte zhruba 3mm pod úroveň pěšinky. (Ne úplně k pěšince, aby vás potom pásek netahal.)
 4. Nadzvedněte pásek spolu s vlasy, které se k němu přichytily a zbývající nepřichycené odstraňte. Spodní pásku přilepte tak, aby přesně seděla na horní.
 5. Spoj od středu do krajů pořádně umačkejte prsty, aby mezi páskami nebyl vzduch.
 6. Následně velmi krátce zažehlete žehličkou na vlasy nastavenou na nejnižší teplotu.

Po aplikaci:

 • Nemyjte vlasy alespoň 2 dny a zabraňte styku s vodou nebo teplem (sauna apod).
 • Nečešte vlasy zhruba hodinu po aplikaci.

Posunování a sundávání tape in vlasů

Jako u každé permanentní metody je i u této důležité pravidelné posunování spojů. Jelikož Vám vaše vlastní vlasy stále rostou, s nimi rostou i přilepené spoje a čím dále jsou od kořínků, tím více jsou vaše vlastní vlasy zatěžovány. Proto je nutné v určitou dobu přidělané vlasy sundat, předělat a znovu aplikovat. Doba posunutí závisí na tom, jak rychle vám vaše vlasy rostou. Orientační doba je 6 – 8 týdnů. K samotnému sundání budete potřebovat odstraňovací vodičku.

Jednoduše ve 4 krocích:

 1. Vezměte si přilepený spoj, na který nakapejte vodičku. Vodička povolí lepivost pásek a za pomoci hřebínku s kovovou vidlicí oddělte pásky od sebe a stáhněte opatrně z vlasů.
 2. Lepidlo ve vlasech nezůstává. Kdyby náhodou zůstalo, použijte masku na vlasy, kterou nechte déle působit a poté lepidlo vyčešte hřebenem s hustými štětinami.
 3. Sundané prameny umyjte a důkladně očistěte od zbytků lepidla a vodičky. Prodloužené vlasy pročešte a použijte vyživující kosmetiku.
 4. Nechte volně uschnout, ideálně přes noc. Po uschnutí na prameny aplikujte novou pásku na silikonový proužek a můžete vlasy znovu nasadit.

Důležité informace

 • Mezi pásky nevkládejte příliš mnoho vlasů, ale pouze tolik, kolik se přirozeně samo přilepí. Velké množství vlasů by mohlo zabránit průniku lepidla a pásky by se tak nemusely spojit.
 • Všechno olejové a mastné jako jsou pečující olejíčky, masky a kondicionéry dávejte jen do délek vlasů. Nikdy je nenanášejte ke spojům, jejich složení by mohlo narušit lepivost pásek.
 • Opatrně při žehlení, kulmování či fénování, vysoké teploty by se neměly dostat ke spojům.
 • Vlasy nikdy nerozčesávejte mokré. V mokrém stavu jsou vlasy těžké a na kořínky by bylo vyvíjeno mnoho tlaku, který by mohl narušit spoje.

   

Přestože se dají tape in vlasy aplikovat i doma, u první aplikace bychom doporučovali svěřit se do rukou odborníka, který vám pomůže s výběrem vhodného odstínu, zkonzultuje s vámi počet balení dle hustoty Vašich vlasů a zároveň vám vlasy aplikuje tak, aby naplnil vaše očekávání. Tuto možnost nabízíme i u nás na pobočce v Brně, navštívit nás můžete zde.

Poslední věc na kterou nesmíme zapomenout je upozornit vás na skutečnost, že tape in jsou návykové. Jakmile jednou vstoupíte do tape in světa a ochutnáte přirozenost prodloužených a zahuštěných vlasů, nebudete chtít z tohoto světa odejít.

Jak se o tape in vlasy starat?

Jelikož jsou tape in vlasy ustřižené a nedostávají tak přirozenou výživu z kořínků vlasů tak jako vaše vlastní vlasy, je důležité věnovat více pozornosti hydrataci prodloužených vlasů z venku. Doporučujeme námi vyzkoušenou profesionální kosmetiku, která remy vlasům sedí.

Základní zásady:

 • Česání

  Vlasy pravidelně pročesávejte. Použijte kartáč s měkkými štětinami. Vyvarujte se tahání vlasů, česání mokrých vlasů nebo česání v předklonu.

 • Mytí

  Používejte šampony bez olejů, které by mohly narušit lepící pásku. Vyhněte se krouživým pohybům, kterými vlasy zbytečně zacucháte. Kondicionér a masku používejte vždy pouze do délek vlasů.

 • Styling

  Tape in vlasy lze stylizovat stejným způsobem jako vlastní vlasy. Lze je fénovat, žehlit či kulmovat. Nezapomínejte však na to, že čím méně tepla na vlasy použijete tím lépe. Vždy před tepelnou úpravou používejte ochrannou kosmetiku a po úpravě vlasy vyživte olejíčky, které aplikujete do konečků vlasů.

 • Barvení

  Jelikož se jedná o lidské vlasy, můžete si vlasy sami dotónovat do vámi požadovaného odstínu. Používejte profesionální barvy a vždy barvu nejprve vyzkoušejte na jednom prameni vlasů. Vlasy barvěte vždy sundané a vyhněte se lepivým spojům.

Podrobný a jednoduchý návod, jak se o tape in vlasy starat, najdete zde.

Jak zvolit délku a odstín?

Začneme délkou vlasů – pro lepší představu si můžete vzít metr a změřit si vybranou délku. Dejme tomu, že jste se rozhodla pro vlasy v délce 50cm, tuto délku si změřte od úrovně uší směrem dolů. Tímto způsobem získáte rozdíl mezi vlastními vlasy a prodlouženými vlasy.

Na výběr máme mnoho odstínů, mezi kterými najdete i vlasy promelírované. Pokud váš odstín i přesto nenajdete, můžete si zvolit odstín, který je nejvíce podobný vašim vlasům, a poté již tape in vlasy barevně dotónovat.

Pokud váháte nad volbou odstínu, máme pro vás 3 jednoduchá řešení

 1. Objednejte si 2 odstíny. Ten, který vám padne, si necháte a druhý nám vrátíte. Do 14ti dnů od nákupu máte možnost odstoupit od kupní smlouvy.
 2. Objednejte si odstín, který si myslíte, že je pro vás nejideálnější. Pokud doma zjistíte, že jste se netrefili, vůbec nic se neděje. Vlasy nám zašlete zpět společně s žádosti o výměnu a my vám obratem odešleme nový kus. Na výměnu zboží nabízíme až 60 dní!
 3. Pošlete nám fotku vašich vlasů (nejlépe focených na denním světle) na náš email info@clip-in-vlasy.eu a my vám rádi s výběrem pomůžeme.

Co znamená REMY?

Remy je označení kvality, která je u těchto lidských vlasů evropského typu na nejvyšší úrovni. Vlasy označeny kvalitou REMY jsou seřazeny ve směru růstu, což zamezuje nežádoucímu zacuchávání vlasů.

Proč AAAA REMY nejvyšší kvalita?

A 100% pravé vlasy.

A Vlasy jsou poskládány vždy po směru růstu, tímto je omezeno cuchání či třepení vlasů.

A Dodržení délky, hmotnosti a kvality zpracování.

A Jelikož se jedná o vlasy evropského typu, jsou ke koncům mírně ztenčené a lépe tak zapadají do vlastních vlasů.

Efekt prodloužení? Přirozený!

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.