Kudrnaté 60cm 100% lidské vlasy pro metodu micro ring 0,7g - světle hnědá

Sleva 29%

50cm 60cm

0,5g 0,7g

Vlasy k prodloužení metodou micro ring - Pravé lidské AAAA REMY vlasy - Doručení do druhého pracovního dne

 • Záruka: 24 měsíců
 • Výrobce: CLIP-IN-VLASY.EU
 • Dostupnost: skladem
 • Doručení: v úterý 16.07.2024 u Vás
 • Běžná cena: 2 460 Kč
 • Ušetříte: -29%
1 749 Kč


POPIS | MICRO RING | APLIKACE | PÉČE | DÉLKA, ODSTÍN A VÝMĚNA | REMY

Micro ring Remy lidské vlasy kudrnaté 60 cm

Každý z nás si přeje vypadat krásně a atraktivně. A proč taky ne, když nám to dává pocit spokojenosti! Dlouhé a husté vlasy jsou jedním z prvků, které nám mohou pomoci vnější krásy dosáhnout. Ovšem ne každý se s dlouhými a hustými vlasy narodil a právě pro ty může být metoda prodloužení zvaná micro ring zajímavá.

Typ vlasů: 100% pravé vlasy evropského typu, kvalita AAAA REMY

Délka: 60 cm (v narovnaném stavu)

Hmotnost: 0,5 nebo 0,7 gramu na pramen

Struktura: kudrnatá (vlasy nejsou panensky kudrnaté - vlněny ve výrobě)

Jedno balení vlasů obsahuje 50 pramenů lidských vlasů evropského typu, které se značí nejvyšší kvalitou REMY. Vybrat si můžete mezi gramáží 0,5g/pramen či hustší 0,7g/pramen. Pro přirozený výsledek doporučujeme použít 100-200 pramenů. Množství pramenů záleží na vámi požadovaném výsledku, hustotě a rozdílné délce vašich a prodlužovaných vlasů.

Proč si vybrat metodu micro ring?

Micro ringy, nazývané také (Easy loop, Micro Loop či Easy Ring), jsou malé a diskrétní, tudíž výsledný efekt prodloužení vypadá velice přirozeně. Největší výhodou je, že se aplikace provádí za studena a není tak použito teplo ani lepidlo, jako tomu je u ostatních permanentních metod.

Jaké má micro ring metoda další výhody?

 • Nenápadnost

  Micro ringy jsou velmi tenké a diskrétní, takže nejsou vidět. Váš výsledný vzhled bude vypadat přirozeně a nikdo nepozná, že vlasy nejsou vaše.

 • Snadná a šetrná aplikace

  Aplikace micro ringů je poměrně rychlá a jednoduchá. Aplikace za studena vám zajistí maximální šetrnost k vlastním vlasům.

 • Možnost samoaplikace

  Pokud jste zruční, můžete si vyzkoušet aplikovat micro ring sami a ušetřit tak za náklady spojené s aplikací v kadeřnickém salónu.

 • Dlouhá výdrž

  Pro ty, kteří chtějí dlouhodobé prodloužení vlasů je micro ring ideálním řešením. Jsou navrženy tak, aby vydržely několik měsíců, zhruba 2-3.

 • Flexibilita

  Metoda micro ring umožňuje přidávat vlasy po částech, nebo na celou hlavu najednou. Můžete tak sami vyzkoušet kolik vlasů chcete prodloužit a jakého výsledného efektu chcete dosáhnout. Navíc můžete experimentovat a vytvářet různé styly účesů.

Existuje mnoho výhod, které metoda micro ring nabízí, a právě proto je micro ring velmi oblíbenou a efektivní možností, jak si prodloužit a zahustit své vlasy bez toho, aniž by došlo k poškození vlastních vlasů.

Vše co potřebujete vědět k aplikaci

Moderní metoda micro ring je založena na umístění malých kroužků, které se nazývají micro rings, kolem vašich vlasů a následném upevnění prodloužených vlasů. Micro ring jsou vyrobeny z měkkého kovu, obvykle hliníku.

Nasazování micro ring vlasů

K samotné aplikaci budete potřebovat pouze micro ring vlasy a micro ring kleště na secvaknutí kroužků. Spoje se přidělávají na suché, čerstvě umyté vlasy.

Jednoduše ve 3 krocích

 1. Oddělte si pramínek vlasů, stejně tenký či o něco větší než je pramínek na micro ringu.
 2. Pramínek provlékněte silonovým okem co nejvíce ke kořínkům a oko stáhněte i s vašim pramínkem.
 3. Za pomoci micro ring kleští pevně secvakněte spoj pár milimetrů od kořínků. Stejným způsobem pokračujte dál.

V průběhu aplikace můžete zkoušet vlasy rozpustit a dát do culíku (či jiného účesu, který nosíte), tímto zkontrolujete, zda spoje v určité části nekoukají.

Posunování a sundávání micro ring vlasů

Jako u každé permanentní metody prodloužení a zahuštění vlasů je nutné po určité době spoje posunout. Jelikož vám vaše vlastní vlasy stále rostou, rostou s nimi i přidělané prameny. Čím dále jsou prameny od kořínků, tím více jsou vaše vlastní vlasy zatěžovány. Proto je opravdu nutné dobu posunování dodržovat, u micro ringů se tato doba pohybuje v rozmezí 2-3 měsíců (podle tempa růstu vašich vlasů).

Ke znovunasazení vlasů budete potřebovat micro ring kroužky. Jelikož při první aplikaci jsou již vlasy připraveny k aplikaci (tedy jsou opatřeny kroužky), při posunutí budete muset kroužky na prodloužené vlasy znovu přidělat. V naši nabídce najdete micro ring kroužky se silikonem nebo bez silikonu. Výhoda kroužků se silikonem je protiskluzová silikonová výstelka, která zabraňuje trhání vlasů. Dále budete potřebovat dřevěný ring háček a případně i keratinový granulát.

Jednoduše ve 3 krocích:

 1. Pomocí micro ring kleští uchopte kroužek a pomalu ho otevřete.
 2. Otevřením kroužku se uvolní pramen, který můžete lehce z kroužku stáhnout.
 3. Tento postup opakujte pramen po prameni.

Naše poznatky

 • Díky pevnosti spojů můžete bez obav provádět sportovní či jiné aktivity.
 • K zahuštění vlasů postačí 50-100 pramenů, k zahuštění i prodloužení doporučujeme 100-200 pramenů. Pokud nevyužijete všechny prameny, nic se neděje, zbylé prameny si uschováte a použijete v budoucí době při posunutí, kdy nahradíte slabé prameny novými.
 • Nebojte se experimentovat, volbou více odstínů můžete docílit promelírování, zesvětlení či ztmavení vlasů.
 • Po odstranění micro ringů dopřejte svým vlasům ''lázně''. Pečlivě je umyjte hydratačním šampónem a použijte hydratační masku. Před znovu nasazením micro ring vlasů využijte tento mezičas k týdennímu odpočinku a nechte své vlastní vlasy nezatížené. Pokud si týden bez prodloužených vlasů nedokážete představit, můžete vyzkoušet naše clip in, které si můžete připnout jen do práce či kdekoliv ven a doma vlasy odepnout a sundat.

Jak se o micro ring vlasy starat?

Zdravé vlasy znamenají zdravé kořeny. Avšak micro ring vlasy jsou již ustřižené a výživu z kořínků jako vaše vlastní vlasy nedostávají. Proto je důležité hydratovat je zvenku za pomocí kvalitní hydratační kosmetiky. Aby zůstaly kudrnaté vlasy zdravé a krásné vyžadují pravidelnou a jemnou péči. Zde jsme si pro vás připravili pár tipů, jak se o vlasy starat:

Základní zásady:

 1. Šamponování - Používejte šampon určený pro kudrnaté vlasy, který obsahuje hydratační a ochranné složky, jako je například kokosový olej nebo aloe vera. Vlasy umývejte jemně, vyhněte se tření a následně důkladně opláchněte vlažnou vodou. Teplá voda vlasy více vysušuje.
 2. Kondicionér - Vždy před nanesením kondicionéru či masky vymačkejte přebytečnou vodu z vlasů, tímto krokem připravíte vlasy na absorbování následné péče. Přípravky vždy nanášejte pouze do konců vlasů a oplachujte studenou vodou.
 3. Vyživování - Přidávejte do své péče o vlasy vyživující produkty, jako jsou masky, oleje nebo séra. Tyto produkty dodají vašim vlasům vlhkost a výživu, což je důležité pro udržení kudrnaté struktury.
 4. Fénování - Pokud vlasy fénujete, používejte difuzér nebo nastavte nižší teplotu a rychlost. Pokud možno, nechte vlasy přirozeně uschnout.
 5. Styling - Jelikož jsou kudrnaté vlasy náchylné na vysušení, doporučujeme se tepelným úpravám zcela vyhnout.
 6. Česání - Kudrnaté vlasy češte vždy vlhké a použijte hřeben s řídkými zuby. V mokrém stavu je ideální použít olej na vlasy, který v pravou chvíli dodá vlasům potřebnou péči.

Podrobný a jednoduchý návod, jak se o kudrnaté vlasy starat najdete zde.

Jak zvolit délku a odstín?

Začneme délkou vlasů – pro lepší představu si můžete vzít metr a změřit si vybranou délku. Dejme tomu, že jste se rozhodla pro vlasy v délce 50cm, tuto délku si změřte od úrovně uší směrem dolů. Tímto způsobem získáte rozdíl mezi vlastními vlasy a prodlouženými vlasy.

Na výběr máme mnoho odstínů, které lze různě prokombinovat. Pokud váš odstín nenajdete v naši nabídce, lze zvolit odstín nejvíce podobný vašim vlasům a poté již prameny barevně dotónovat do vámi požadovaného odstínu. Vlasy barvěte vždy profesionálními kadeřnickými barvami. Nejlépe přenechejte tento krok profesionálům.

Pokud váháte nad volbou odstínu, máme pro vás 3 jednoduchá řešení

 1. Objednejte si 2 odstíny. Ten, který vám padne, si necháte a druhý nám vrátíte. Do 14ti dnů od nákupu máte možnost odstoupit od kupní smlouvy.
 2. Objednejte si odstín, který si myslíte, že je pro vás nejideálnější. Pokud doma zjistíte, že jste se netrefili, vůbec nic se neděje. Vlasy nám zašlete zpět společně s žádosti o výměnu a my vám obratem odešleme nový kus. Na výměnu zboží nabízíme až 60 dní!
 3. Pošlete nám fotku vašich vlasů (nejlépe focených na denním světle) na náš email info@clip-in-vlasy.eu a my vám rádi s výběrem pomůžeme.

Co znamená REMY?

Remy je označení kvality, která je u těchto lidských vlasů evropského typu na nejvyšší úrovni. Vlasy označeny kvalitou REMY jsou seřazeny ve směru růstu, což zamezuje nežádoucímu zacuchávání vlasů.

Proč AAAA REMY nejvyšší kvalita?

A 100% pravé vlasy.

A Vlasy jsou poskládány vždy po směru růstu, tímto je omezeno cuchání či třepení vlasů.

A Dodržení délky, hmotnosti a kvality zpracování.

A Jelikož se jedná o vlasy evropského typu, jsou ke koncům mírně ztenčené a lépe tak zapadají do vlastních vlasů.

Efekt prodloužení? Přirozený!

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.