Clip-in ofina přírodní blond

Sleva 57%

Clip-in příčesky 20-25cm - Hmotnost 25g - Pravé lidské AAAA REMY vlasy - Doručení do druhého pracovního dne
 • Záruka: 24 měsíců
 • Výrobce: CLIP-IN-VLASY.EU
 • Dostupnost: skladem
 • Doručení: v úterý 16.07.2024 u Vás
 • Běžná cena: 2 340 Kč
 • Ušetříte: -57%
999 Kč


POPIS | VÝHODY OFINY | CLIP IN | APLIKACE | PÉČE | ODSTÍN A VÝMĚNA | REMY

Clip in ofina z pravých vlasů v REMY kvalitě 20-25cm

Ofina je prostě sexy a dokáže změnit výraz celého obličeje. Šmiknout či nešmiknout? Tohle dilema už vás trápit nemusí. Clip in ofina je ideální cesta, která změní váš dosavadní vzhled, aniž byste museli své vlastní vlasy stříhat.

Ofina je dlouhá 20-25 centimetrů a má univerzální střih, který si můžete dle vlastní představy upravit. Vlasy jsou pečlivě přišity na látku, díky které ofina drží tvar. Ke spodní části ofiny jsou připevněné 3 malé sponky, kterými si ofinu aplikujete.

Typ vlasů: 100% pravé vlasy evropského typu, kvalita AAAA REMY
Délka: 20-25 cm
Hmotnost: 25 g
Struktura: rovná

Když už změna, tak ať stojí za to! Co takhle vyzkoušet naše clip in sety, clip in vlasové pásy nebo clip in culíky, které vám ve spojení s clip in ofinou vytvoří bombastickou proměnu!

Proč zvolit clip in ofinu?

Úspora

Vaše první investice do vlasů je také poslední. Nemusíte platit za návštěvu kadeřníka a zároveň ušetříte svůj čas.

Variabilita

Clip in ofinu si můžete nasadit či sundat kdykoliv chcete. Je čistě na vás, kdy se rozhodnete pro změnu vzhledu a kdy naopak zůstanete u svého dosavadního účesu.

Kvalita

Remy kvalita vám při dodržování základních zásad zajistí dlouhou životnost vlasů.

Diskrétnost

Clip in jsou vyrobeny ze 100% lidských vlasů evropského typu. Jsou měkké a k nerozeznání od vašich vlastních vlasů.

Rozmanitost

Ofinu můžete upravovat dle vaší momentální nálady či toho, kam zrovna máte v plánu vyrazit. Můžete si ji vyčesat do čela či sestřihnout do boku. Vše záleží čistě na vás a vaší fantazii.

Co je clip in metoda?

Clip in patří do skupiny nepermanentních metod prodlužování vlasů. Nepermanentní metoda prodloužení a zahuštění vlasů spočívá v jednoduchosti. Příčesek si nasadíte a sundáte kdykoli chcete. Na noc či při mytí vlasů si příčesek sundáváte, tudíž své vlastní vlasy zatěžujete minimálně a příčesek se Vám díky tomuhle kroku tolik nemastí.

Clip in ofina je skvělou volbou pro ty, kteří touží po změně a nechtějí si své vlasy stříhat. Změny vaší image dosáhnete bez starostí, nákladnosti či zdlouhavých procesů. Clip in příčesky jsou finančně nenáročné a díky remy kvalitě je lze používat opakovaně a dlouhodobě. Navíc, narozdíl od ostatních metod prodlužování, nejsou vaše vlastní vlasy nijak zatěžovány, což je opravdu velká výhoda clip in.

Jak se clip in ofina nasazuje?

Clip in ofiny fungují na stejném principu jako všechny ostatní clip in příčesky. V podstatě nejde o nic jiného než pouhé připnutí příčesku ke svým vlastním vlasům za pomocí speciálních sponek. Právě díky jednoduchosti je tato metoda po celém světě více a více oblíbená. Jednoduše v 5 krocích:

 1. Před nasazením ofinu jemně pročešte.
 2. Ofinu položte nad vaše čelo tak vysoko, jak chcete.
 3. Prostřední clip in sponku zasuňte do vašich vlasů a zacvakněte.
 4. Dvě krajní sponky přicvakněte tak, aby vám clip in ofina zapadla do střihu vašich vlasů.
 5. Nyní už stačí vaše vlastní vlasy smíchat s clip in ofinou.

Zde najdete jednoduchý videonávod.

Naše zkušenosti

 • Pokud jsou vaše vlasy jemné, vůbec nevadí. Clip in sponky jsou opatřeny silikonovým proužkem, který zabraňuje sklouznutí.
 • Jestli si nejste pevností jistí, můžete si své vlastní vlasy u horní sponky jemně natupírovat, tím se zdrsní povrch vlasů a přichycení bude ještě pevnější.
 • Finální krok si můžete užít. Jelikož se jedná o lidské vlasy za pomoci žehličky či kulmy můžete vytvořit účes, dle vašich představ.

Ráno vstanete a máte náladu na rajcovnější účes? Proč ne. Stačí mít po ruce clip in ofinu a účes je během minutky na světě.

Jak se starat o clip in vlasy?

O clip in vlasy musíte pečovat stejně jako o své vlastní vlasy. Péče o ně ale není tak náročná, protože je na hlavě nemáte 24 hodin denně. Nicméně mýt je, česat a ošetřovat doporučenou kosmetikou je důležité. Zde máte od nás jednoduchý návod na péči a údržbu clip in vlasů.

Je třeba si uvědomit, že clip in vlasy jsou ''mrtvé=ustřižené'' a nedostávají výživu z vlasové pokožky tak jako vaše přirozené vlasy. Níže vám vypíchneme pár důležitých zásad, které vám zajistí delší životnost příčesku:

 • Před nasazením a po odepnutí vlasy pečlivě pročesat kvalitním kartáčem.
 • Příčesek sundávat před spaním a při mytí vlasů. Stačí umývat 1-2x do měsíce, díky tomu, že clip in vlasy nemáte na hlavě non-stop, se méně mastí a vydrží déle svěží.
 • Jelikož se jedná o lidské vlasy, můžete clip in ofinu tepelně upravovat, max. do 180 stupňů. Vždy je nutné před tepelnou úpravou používat ochrannou kosmetiku a poté vlasům dodat výživu pomocí olejíčku. Nezapomínejte na to, že teplo je pro vlasy nebezpečné. Nepoužívejte ho na vlasech zbytečně dlouho a po umytí doporučujeme nechat vlasy volně uschnout.
 • Vlasy vyživovat kosmetikou, která má hydratační a regenerační účinky.
 • Vlasy lze barevně tónovat, vždy vlasy barvěte profesionálními barvami a před barvením barvu vyzkoušejte na jednom malém pramínku.
 • Zásadně NEDOPORUČUJEME vlasy odbarvovat.

Pokud váháte nad volbou odstínu, máme pro vás 3 jednoduchá řešení

 1. Objednejte si 2 odstíny. Ten, který vám padne, si necháte a druhý nám vrátíte. Do 14ti dnů od nákupu máte možnost odstoupit od kupní smlouvy.
 2. Objednejte si odstín, který si myslíte, že je pro vás nejideálnější. Pokud doma zjistíte, že jste se netrefili, vůbec nic se neděje. Clip in vlasy nám zašlete zpět společně s žádosti o výměnu a my vám obratem odešleme nový kus. Na výměnu zboží nabízíme až 60 dní!
 3. Pošlete nám fotku vašich vlasů (nejlépe focených na denním světle) na náš email info@clip-in-vlasy.eu a my vám rádi s výběrem pomůžeme.

Co znamená REMY?

Remy je označení kvality, která je u těchto lidských vlasů evropského typu na nejvyšší úrovni. Vlasy označeny kvalitou REMY jsou seřazeny ve směru růstu, což zamezuje nežádoucímu zacuchávání vlasů.

Proč AAAA REMY nejvyšší kvalita?

A 100% pravé vlasy.

A Vlasy jsou poskládány vždy po směru růstu, tímto je omezeno cuchání či třepení vlasů.

A Dodržení délky, hmotnosti a kvality zpracování.

A Jelikož se jedná o vlasy evropského typu, jsou ke koncům mírně ztenčené a lépe tak zapadají do vlastních vlasů.

Výsledný efekt působí přirozeně!

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.