CLIP IN culík rovný ze 100% pravých vlasů 60cm - přírodní černý

Sleva 22%

50cm 60cm

Clip-in příčesky k prodloužení - Pravé lidské AAAA REMY vlasy - Doručení do druhého pracovního dne
 • Záruka: 24 měsíců
 • Výrobce: CLIP-IN-VLASY.EU
 • Dostupnost: skladem
 • Doručení: v úterý 16.07.2024 u Vás
 • Běžná cena: 4 970 Kč
 • Ušetříte: -22%
3 899 Kč


POPIS | VÝHODY CULÍKU |CLIP IN | APLIKACE | PÉČE | DÉLKA A ODSTÍN | REMY

Clip in culík z pravých vlasů 60 cm v REMY kvalitě

Pokud vás nebaví nosit stále stejné účesy, je pravá chvíle na oživení svého dosavadního stylu za pomoci clip in culíku. Naše clip in culíky, vytvořené z vysoce kvalitních remy vlasů v různých odstínech, vypadají a působí stejně přirozeně jako vaše vlastní vlasy. Nejlepší ze všeho je, že si culík během minutky prodloužíte a zahustíte sami doma bez cizí pomoci.

Typ vlasů: 100% pravé vlasy evropského typu, kvalita AAAA REMY
Délka: 60 cm
Hmotnost: 100 g
Struktura: rovná

Clip in culík jednoduše uchytíte za pomoci háčku do vašeho vlastního culíku a v momentě získáte pevnou a objemnou hřívu po celý den. Jde nám především o spokojenost našich zákazníků a chceme, aby vám clip in culík dělal radost co nejdéle. Ke každému nákupu od nás jako pozornost obdržíte jednoduchý návod jak o vlasy pečovat.

Chcete šokovat okolí? K radikálnější proměně doporučujeme naše clip in ofiny, které vám image změní v okamžiku.

Proč si koupit clip in culík

Každý člověk na světě je unikát a to i co se vlasů týká. Někdo má husté, hladké a krásné vlasy, zatímco jiní mají řídké a krátké vlasy, které nestačí na vytvoření bohatých účesů ani výrazného culíku. Pokud vaše vlasy spadají do druhé skupiny, zahoďte všechny obavy, s naším clip in culíkem si vytvoříte účes dle vašich představ a tužeb.

 • Objemný culík v 1 minutě

  Bojujete s nabitým rozvrhem a je pro vás obtížné si najít čas na návštěvu kadeřníka? S clip in culíkem svůj účes vylepšíte snadno, sami a v okamžiku.

 • Kdykoli a kdekoli

  Clip in culík můžete aplikovat kdy chcete a kde chcete. Ať už jste na služební cestě či cestujete na dovolenou, stačí mít culík při ruce a je to.

 • Krizové situace

  Culík vás zachrání i ve dnech, které jsou časově náročné. Vaše rozcuchané vlasy proměníte v okamžiku v báječný vkusný culík a můžete jít sebevědomě na schůzku.

 • Žádné poškození vlasů

  Prodloužení vlasů pomocí culíku je ze všech metod nejšetrnější, nepoškozuje vaše přírodní vlasy a navíc si vaše vlasy odpočinou od chemikálií používaných při stylingu.

 • Cenově výhodné

  Nemusíte utrácet peníze za drahé vlasové přípravky pro růst vlasů a stále čekat jestli zaberou či nikoli. Culík je jednorázová investice, která se vyplatí a navíc nemusíte na nic čekat.

Clip in culík je jednoduše boží! Dokonalý doplňek, který se hodí pro všechny příležitosti, ať už jde o každodenní nošení, rande, firemní schůzky nebo večírky. Navíc nikdo ani nepozná, že máte prodloužené vlasy, protože skvěle splyne s vašimi vlastními vlasy.

Clip in nepermanentní metoda

Clip in culík patří do skupiny nepermanentních metod prodlužování vlasů stejně jako clip in vlasové sady, clip in vlasové pásy či clip in ofiny. Nepermanentní metoda prodloužení a zahuštění vlasů spočívá v jednoduchosti. Příčesek si nasadíte a sundáte kdykoli chcete. Na noc či při mytí vlasů si příčesek sundáváte, tudíž své vlastní vlasy zatěžujete minimálně.

Clip in culík je fantastickou volbou pro ty, kteří chtějí dosáhnout rozmanitých účesů bez starostí, nákladnosti či zdlouhavých procesů. Jsou finančně nenáročné a díky remy kvalitě je lze používat opakovaně. Další bonus je, že culík nezatěžuje kořínky vlasů, na rozdíl od jiných prodlužovacích metod.

Jak se clip in culík nosí?

Připravili jsme si pro vás 5 jednoduchých kroků, které vám pomůžou clip in culík aplikovat.

 1. Vlastní vlasy si vyčešte tak vysoko, jak se vám zrovna bude chtít, můžete culík umístit vysoko, nebo i nízko, je to jen na vás. Díky spodní látce na příčesku, bude culík krásně držet tvar.
 2. Před samotnou aplikací culík jemně pročešte.
 3. Háček, který je upevněný na clip in culíku, pevně zasuňte za vlasovou gumičku v nejvyšší části vašeho culíku. Poté kolem culíku omotejte pásek se suchým zipem.
 4. Konec pásku, který je již potažen vlasy, upevněte sponkou.
 5. Váš culík by měl být pohodlný a stabilní.

Pro lepší představu zde najdete jednoduchý videonávod.

Poprvé možná nebudete úplně sami sebou. Přeci jen máte za pár sekund o desítky gramů vlasů víc. Ale to je to, co jste přeci chtěli. Nebojte se změn, neostýchejte se, dlouhý culík sluší všem.

Naše postřehy

 • Technika použití kousku vlasů k zakrytí vlasové gumičky vytváří sofistikovaný vzhled, ovšem pokud se vám zdá culík stále nestabilní, můžete použít další vlasovou gumičku, která účes ještě více zpevní.
 • Lze vytvářet mnoho krásných účesů, jako je drdol či zapletený cop. Vše již záleží na vaší fantazii.
 • Díky pevnosti culíku lze provádět sport, tanec či jakoukoli jinou aktivní činnost.

Jak se o culík starat?

Jelikož je culík vyroben z pravých lidských vlasů, je péče skoro stejná jako o vaše vlastní vlasy. Níže vám vypíchneme pár důležitých zásad, které vám zajistí delší životnost příčesku:

 • Culík na noc sundávejte, tímto krokem výrazně prodloužíte jeho životnost.
 • Culík před nasazením a po sundání pročešte kvalitním kartáčem.
 • Culík stačí umývat 1-2x do měsíce, díky tomu, že nemáte culík na hlavě non-stop, se méně mastí a vydrží tak déle svěží.
 • Culík lze natáčet, žehlit či fénovat max. do 180°. U fénování doporučujeme foukat spíše studenějším vzduchem. Ovšem vždy je lepší nechat vlasy volně uschnout. Přeci jen, čím méně tepelných úprav, tím delší životnost.
 • Před žehlením či kulmováním používat ochrannou kosmetiku a olejíčky.
 • Používat výživu na vlasy ve formě hydratační a regenerační kosmetiky. Z naši dlouholeté praxe jsme pro vás vybrali a vyzkoušeli kosmetiku, která clip in vlasům svědčí.
 • Jelikož se jedná o lidské vlasy, lze culík barevně tónovat či použít přeliv. NEDOPORUČUJEME vlasy odbarvovat, tímto krokem by se mohla narušit celková struktura vlasů.

Jak zvolit délku a odstín?

Culíky nabízíme v délkách 50 a 60cm. Culík je potřeba vždy změřit od gumičky. Co se týče odstínu není to tak komplikované, jak se může zdát. Nikdo nemá úplně stejné všechny vlasy. Pokud tedy zvolíte mírně odlišný odstín, určitě se nic nestane, výsledek bude působit promelírovaně. Pokud máte vršek vlasů jiný než konce vždy se řiďte tím, jaký odstín máte v místě spoje, tedy v místě kde máte vlasy svázané gumičkou a před ní, délky vlastního culíku budou příčeskem překryty.

Pokud váháte nad volbou odstínu, máme pro vás 3 jednoduchá řešení

 1. Objednejte si 2 odstíny. Ten, který vám padne, si necháte a druhý nám vrátíte. Do 14ti dnů od nákupu máte možnost odstoupit od kupní smlouvy.
 2. Objednejte si odstín, který si myslíte, že je pro vás nejideálnější. Pokud doma zjistíte, že jste se netrefili, vůbec nic se neděje. Clip in vlasy nám zašlete zpět společně s žádosti o výměnu a my vám obratem odešleme nový kus. Na výměnu zboží nabízíme až 60 dní!
 3. Pošlete nám fotku vašich vlasů (nejlépe focených na denním světle) na náš email info@clip-in-vlasy.eu a my vám rádi s výběrem pomůžeme.

Co znamená REMY?

Remy je označení kvality, která je u těchto lidských vlasů evropského typu na nejvyšší úrovni. Vlasy označeny kvalitou REMY jsou seřazeny ve směru růstu, což zamezuje nežádoucímu zacuchávání vlasů.

Proč AAAA REMY nejvyšší kvalita?

A 100% pravé vlasy.

A Vlasy jsou poskládány vždy po směru růstu, tímto je omezeno cuchání či třepení vlasů.

A Dodržení délky, hmotnosti a kvality zpracování.

A Jelikož se jedná o vlasy evropského typu, jsou ke koncům mírně ztenčené a lépe tak zapadají do vlastních vlasů.

Efekt prodloužení? Přirozený!

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.