Clip in vlasy 51cm vlnité - měděná

Sleva 25%

Clip-in příčesky k prodloužení 51cm - Hmotnost 100g - Pravé lidské AAAA REMY vlasy - Vlnité - Doručení do druhého pracovního dne

 • Záruka: 24 měsíců
 • Výrobce: CLIP-IN-VLASY.EU
 • Dostupnost: skladem
 • Doručení: v úterý 16.07.2024 u Vás
 • Běžná cena: 3 870 Kč
 • Ušetříte: -25%
2 890 Kč


POPIS | CLIP IN | APLIKACE | PÉČE | ODSTÍN A VÝMĚNA | REMY

Vlnitá 51cm clip in sada z lidských vlasů v REMY kvalitě

Každý ví, že vlnité vlasy jsou nádherné. Díky naši nabídce vlnitých vlasových sad můžete okamžitě získat dělší a plnější vlasy. Zamilujte si naše remy lidské vlasy ve stylu plážových vln stejně jako naše zákaznice. V clip in remy vlnách se budete cítit naprosto přirozeně, je zábavné je nosit a radost upravovat.

Každé balení obsahuje 8 různě širokých pásů:


1x pás 21cm (4 sponky)
2x pás 15cm (3 sponky)
2x pás 10cm (2 sponky)
3x pás 5cm (1 sponka)

Typ vlasů: 100% pravé vlasy evropského typu, kvalita REMY
Délka: 51 cm
Hmotnost: 100 g
Struktura: vlnitá (vlasy nejsou panensky vlnité -  vlněny ve výrobě)

Ke každé objednávce od nás dostanete malý dárek v podobě 3 náhradních sponek společně s jednoduchým návodem, jak o vlasy pečovat.

Ke každé vlasové sadě také v naši nabídce najdete clip in ofiny, které dají vašemu účesu zcela jiný rozměr. Pokud toužíte po extrémní hustotě nebo jen chcete mít jednu clip in vlasovou sadu v záloze, určitě pro Vás bude zajímavá naše Deluxe sada.

Clip in prodloužení

Clip in patří mezí nepermanentní metodu prodlužování vlasůClip in vlasovou sadu si nasadíte a sundáte, kdy chcete. Nemáte ji na hlavě při spaní či mytí vlasů. Pokud už nyní tušíte, že pro Vás tato metoda nebude vhodná, v naši nabídce najdete také permanentní (trvalé) prodloužení vlasů - keratin, micro ring či tape in.

Je Clip in vlasová sada pro mě?

Clip in prodloužení s naší vlasovou sadou je jednodušší a levnější variantou než prodlužování vlasů permanentními metodami jako je keratin, micro ring nebo tape-in. Vlnitá clip-in sada vám poskytne prodloužení a zahuštění tolikrát, kolikrát chcete. Opravdu! Clip in vlasové pásy můžete nasazovat opakovaně a zároveň

můžete libovolně měnit jejich umístění na hlavě bez toho, aniž by došlo k poškození vašich vlastních vlasů. V článku níže se dočtete detailnější návod clip in aplikace.

Takže pro shrnutí:

 • žádná návštěva kadeřníka
 • žádné další výdaje
 • vaše vlastní vlasy jsou v bezpečí a můžete tak clip in vlasovou sadu využít pouze na přechodnou dobu než vám vaše vlasy dorostou do požadované délky
 • nasadíte kdy chcete a sundáte kdy chcete
 • s trochou fantazie si vytvoříte mnoho krásných a bohatých účesů
 • REMY kvalita zaručuje dlouhou životnost vlasů

Vlnitá vlasová sada clip in vám nabídne vlny mořské panny během několika málo minut. Naše exkluzivně navržené sady se dodávají v délkách 51 cm a vytvářejí vlny ve tvaru S. Můžete si tak dopřát okamžité vlny bez toho, aniž byste použili vlasový styling či tepelnou úpravu.

Clip in aplikace

Díky jednoduchému mechanisimu si clip in vlasovou sadu snadno sami aplikujete i odstraníte a to bez pomoci dalších nástrojů, lepidel či návštěv kadeřníka. Vlasy jsou pečlivě našity do vlasových pásů, které se následně připínají speciálními sponečkami do vašich vlasů. Díky silikonovému proužku kterým jsou clip in sponky opatřeny získate jistotu v pevnosti uchycení. Bez starostí je mohou nosit i ženy s jemnými vlasy!

Jak správně nasadit Clip in vlasy?

Vzpomeňte si na svou první jízdu na kole či vaše ''poprvé'' u jakékoliv jiné činnosti. Všechno chce trošku cviku a času najít si svůj způsob, který vám bude vyhovovat. U aplikace clip in vlasů je to úplně to samé jako u vaši první jízdy na kole. Nepodaří se to napoprvé? Nevadí, vždyť o nic nejde :) Než si osvojíte svou vlastní techniku, máme pro vás jednoduchý videonávod, který bude vašim pomocníkem při prvních aplikacích.

Co budu potřebovat?

 1. Clip in vlasovou sadu
 2. Hřeben s ostrým koncem
 3. Větší sponu na sepnutí vlasů nebo gumičku

Jednoduše v 5 krocích

1. Clip in mechanismus

Jak jsme zmiňovali již výše, clip in mechanismus je zcela jednoduchý. Jde pouze o otevírání a zavírání clip in sponky. Při uchopení sponky do ruky a tlakem směrem k sobě clip otevřete a od sebe zavřete. Klidně si zkuste tento krok párkrát zopakovat a natrénovat.

2. Rozdělení clip in pásů

Nejprve budete aplikovat nejširší clip in pás (21cm široký, 4 sponky). Tento pás budete aplikovat na zadní část hlavy, zhruba do úrovně uší. Menší pásky se poté připínají více do krajů a jedno sponkové pásky připevníte těsně nad uchem, na každou stranu rovnoměrně.

3. Příprava před aplikací

Nejprve si za pomoci hřebenu vytvoříte pěšinku vodorovně v úrovni uší a oddělené vlasy si připnete sponou či zafixujete gumičkou. Nyní jste připravení k samotné aplikaci.

4. Aplikace clip in vlasů

Vezmete nejširší pás, na kterém jsou všechny clip in sponky odepnuty. Začínáte od středu, tedy jako první zacvaknete ke kořínkům vlasů prostřední sponky a poté krajní. Sponky by měly ležet souběžně s vlasy a neměly by nikde odstávat. Jakmile máte tento krok hotový, uvolněte sepnuté vlasy. Tímto způsobem pokračujete dále. Vytvoříte novou pěšinku, horní vlasy sepnete, připevníte pás. Dbejte na to, aby vaše vlasy, překrývající clip in pás, byly hladce učesány.

Záleží jen na Vás jaké zvolíte umístění clip in vlasů. Výše zmíněné umístění je námi jen doporučené.

5. Odstranění clip in vlasů

Nikdy clip in vlasy z hlavy netahejte a neodstraňujte zacvaknuté. Vždy si nejprve sponku odcvakněte a následně clip in pásy s otevřenými sponkami sundávejte.

TIP

► Před nasazením clip in vlasové sady zkuste vlasy u kořínků jemně natupírovat, získáte tak pevnější uchycení.

Jste-li v oblasti prodlužování nováčkem a chcete si napoprvé vlasy nechat odborně aplikovat, máte tuto možnost na naší pobočce v Brně. Pokud se před nákupem clip in vlasů chcete pouze dozvědět více informací, rádi Vám poskytneme odborné poradenství, které je zcela zdarma. Navštívit nás můžete zde.

Jak se starat o clip in vlasy?

Clip in vlasy jsou již jednou ustřiženy a tudíž nedostávají výživu z kořínků tak jako vaše vlastní vlasy. Pokud chcete mít clip in vlasy dlouho krásné a svěží, doporučujeme se řídit základními pravidly.

 • Používat výživu na vlasy ve formě hydratační a regenerační kosmetiky. Čím kvalitnější budou, tím více výživy clip in dostanou. Doporučujeme námi vyzkoušenou profesionální kosmetiku.
 • Před kulmováním, žehlením či fénováním vlasů používat ochranou kosmetiku a olejíčky.
 • Žehlit a kulmovat vždy suché vlasy na max. 180 stupňů. U fénování také doporučujeme foukat spíše studenějším vzduchem. Ovšem vždy je lepší nechat vlasy volně uschnout. Přeci jen, čím méně tepelných úprav, tím delší životnost.
 • Clip in vlasy na noc sundávat, předejdete tak cuchání a maštění vlasů. Díky tomuto kroku se výrazně prodlouží životnost vlasů. Umýt vlasy již stačí pouze 1–2x do měsíce dle toho, jak často clip in budete nosit, nebo zda na vlasy používáte stylingové přípravky či ne.
 • Je jedno jestli jde o vaše vlastní vlasy či clip in vlasy. Pokud chcete mít vlasy krásné a zdravé, vždy je péče o ně zásadní. Zde máte od nás jednoduchý návod na péči a údržbu Clip in vlasů.

Jaký zvolit odstín?

Pokud váháte nad volbou odstínu, máme pro vás 3 jednoduchá řešení

 1. Objednejte si 2 odstíny. Ten, který vám padne, si necháte a druhý nám vrátíte. Do 14ti dnů od nákupu máte možnost odstoupit od kupní smlouvy.
 2. Objednejte si odstín, který si myslíte, že je pro vás nejideálnější. Pokud doma zjistíte, že jste se netrefila, vůbec nic se neděje. Clip in vlasy nám zašlete zpět společně s žádosti o výměnu a my vám obratem odešleme nový kus. Na výměnu zboží nabízíme až 60 dní!
 3. Pošlete nám fotku vašich vlasů (nejlépe focených na denním světle) na náš email info@clip-in-vlasy.eu a my vám rádi s výběrem pomůžeme.

Původ a REMY?

Naše clip in vlasové sady jsou vyrobeny ze 100% lidských a eticky získaných vlasů evropského typu, kterým říkáme REMY. Tento termín označuje kvalitu vlasů a metodu, která se používá při jejich výrobě.

 • Jednoduše řečeno jsou vlasy poskládány po směru růstu, čímž se zamezuje jejich cuchání a výrazně se prodlužuje životnost, která je oproti jiným neremy nebo nízkokvalitním vlasům dlouhá.

Proč AAAA REMY nejvyšší kvalita?

A 100% pravé vlasy.

A Vlasy jsou poskládány vždy po směru růstu, tímto je omezeno cuchání či třepení vlasů.

A Dodržení délky, hmotnosti a kvality zpracování.

A Jelikož se jedná o vlasy evropského typu, jsou ke koncům mírně ztenčené a lépe tak zapadají do vlastních vlasů.

Efekt prodloužení? Přirozený!

Prodloužení vlasů před a po

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.