Clip in vlasy 51cm kudrnaté - světle hnědé

Sleva 25%

Clip-in příčesky k prodloužení 51cm - Hmotnost 100g - Pravé lidské AAAA REMY vlasy - Kudrnaté - Doručení do druhého pracovního dne
 • Záruka: 24 měsíců
 • Výrobce: CLIP-IN-VLASY.EU
 • Dostupnost: skladem
 • Doručení: v úterý 16.07.2024 u Vás
 • Běžná cena: 3 870 Kč
 • Ušetříte: -25%
2 890 Kč


POPIS | CLIP IN | APLIKACE | PÉČE | ODSTÍN A VÝMĚNA | REMY

Kudrnatá 51cm clip in sada z lidských vlasů v REMY kvalitě

Majitelky kudrnatých vlasů, můžete se radovat! Díky naší nabídce kudrnatých vlasových sad získáte okamžitou délku i hustotu, po které toužíte. Naše clip in REMY kudrnaté sady jsou vysoce kvalitní a skvěle zapadnou do přirozeně kudrnatých vlasů.

Každé balení obsahuje 8 různě širokých pásů:


1x pás 21cm (4 sponky)
2x pás 15cm (3 sponky)
2x pás 10cm (2 sponky)
3x pás 5cm (1 sponka)

Typ vlasů: 100% pravé vlasy evropského typu, kvalita REMY
Délka: 51 cm (měřeno v narovnaném stavu)
Hmotnost: 100 g
Struktura: kudrnatá (vlněny uměle)

Ke každé objednávce od nás dostanete malý dárek v podobě 3 náhradních sponek společně s jednoduchým návodem, jak o kudrnaté vlasy pečovat.

Potřebujete větší objem do svého účesu? Máme pro vás Deluxe sady o mega hmotnosti 200 g za zvýhodněnou cenu.

Clip in prodloužení

Clip in spočívá pouze v připnutí a odepnutí sponky. Jednoduše si vlasovou sadu za pomocí sponky nasadíte a sundáte, kdy chcete. V dnešní době již nemusíte čekat na to až vám vlasy dorostou, ani trávit hodiny vašeho času u kadeřníka. Do 5 minut můžete mít krásně bohatou a kudrnatou hřívu.

Bude mi vlasová sada vyhovovat?

Především záleží na vašich preferencích. Pokud chcete ušetřit svůj čas, snížit svůj finanční rozpočet a zároveň upřednostňujete kvalitu, clip in je v tomto směru jasnou volbou. Bezesporu jde o ten nejšetrnější, jednoduchý a přizpůsobitelný způsob prodlužování vlasů na trhu.

Ve zkratce:

 • šetrnost k vašim vlastním vlasům
 • kvalita za málo peněz
 • úspora času
 • okamžitá proměna
 • remy kvalita zajišťuje dlouhou životnost vlasů
 • je jen na vás, kdy a kde se rozhodnete clip in sadu použít
 • s trochou fantazie si můžete vytvořit mnoho krásných a bohatých účesů

Clip in aplikace

Díky jednoduchému mechanisimu si clip in vlasovou sadu snadno sami aplikujete i odstraníte a to bez pomoci dalších nástrojů, lepidel či návštěv kadeřníka. Vlasy jsou pečlivě našity do vlasových pásů, jenž se následně připínají speciálními sponečkami do vašich vlasů. Díky silikonovému proužku, kterým jsou clip in sponky opatřeny, získáte jistotu v pevnosti uchycení.

Jak správně nasadit Clip in vlasy?

Vzpomeňte si na svou první jízdu na kole či vaše ''poprvé'' u jakékoliv jiné činnosti. Všechno chce trošku cviku a času najít si svůj způsob, který vám bude vyhovovat. U aplikace clip in vlasů je to úplně to samé jako u vaši první jízdy na kole. Nepodaří se to napoprvé? Nevadí, vždyť o nic nejde :) Než si osvojíte svou vlastní techniku, máme pro vás jednoduchý videonávod, který bude vaším pomocníkem při prvních aplikacích.

Co budu potřebovat?

 1. Clip in vlasovou sadu
 2. Hřeben s ostrým koncem
 3. Větší sponu na sepnutí vlasů nebo gumičku

Jednoduše v 5 krocích

1. Clip in mechanismus

Jak jsme zmiňovali již výše, clip in mechanismus je zcela jednoduchý. Jde pouze o otevírání a zavírání clip in sponky. Při uchopení sponky do ruky a tlakem směrem k sobě clip otevřete a od sebe zavřete. Klidně si zkuste tento krok párkrát zopakovat a natrénovat.

2. Rozdělení clip in pásů

Nejprve budete aplikovat nejširší clip in pás (21cm široký, 4 sponky). Tento pás budete aplikovat na zadní část hlavy, zhruba do úrovně uší. Menší pásky se poté připínají více do krajů a 1-sponkové pásky připevníte těsně nad uchem, na každou stranu rovnoměrně.

3. Příprava před aplikací

Nejprve si za pomoci hřebenu vytvoříte pěšinku vodorovně v úrovni uší a oddělené vlasy si připnete sponou či zafixujete gumičkou. Nyní jste připraveni k samotné aplikaci.

4. Aplikace clip in vlasů

Vezmete nejširší pás, na kterém jsou všechny clip in sponky odepnuty. Začínáte od středu, tedy jako první zacvaknete ke kořínkům vlasů prostřední sponky a poté krajní. Sponky by měly ležet souběžně s vlasy a neměly by nikde odstávat. Jakmile máte tento krok hotový, uvolníte sepnuté vlasy. Tímto způsobem pokračujete dále. Vytvoříte novou pěšinku, horní vlasy sepnete, připevníte pás. Dbejte na to, aby vaše vlasy, překrývající clip in pás, byly hladce učesány.

Záleží jen na Vás jaké zvolíte umístění clip in vlasů. Výše zmíněné umístění je námi jen doporučené.

5. Odstranění clip in vlasů

Nikdy clip in vlasy z hlavy netahejte a neodstraňujte zacvaknuté. Vždy si nejprve sponku odcvakněte a následně clip in pásy s otevřenými sponkami sundávejte.

TIP

► Před nasazením clip in vlasové sady zkuste vlasy u kořínků jemně natupírovat, získáte tak pevnější uchycení.

Jste-li v oblasti prodlužování nováčkem a chcete si napoprvé vlasy nechat odborně aplikovat, máte tuto možnost na naší pobočce v Brně. Pokud se před nákupem clip in vlasů chcete pouze dozvědět více informací, rádi Vám poskytneme odborné poradenství, které je zcela zdarma. Navštívit nás můžete zde.

Jak se starat o clip in vlasy?

Clip in vlasy jsou již jednou ustřiženy a tudíž nedostávají výživu z kořínků tak jako vaše vlastní vlasy. Pokud chcete mít clip in vlasy dlouho krásné a svěží, doporučujeme se řídit základními pravidly.

 • Používat výživu na vlasy ve formě hydratační a regenerační kosmetiky. Čím kvalitnější budou, tím více výživy clip in dostanou. Doporučujeme námi vyzkoušenou profesionální kosmetiku.
 • Tepelnému stylingu se v případě kudrnatých vlasů doporučujeme zcela vyhnout.
 • Vlasy umývat vždy sundané a každý pás zvlášť. Umýt vlasy stačí již pouze 1-2x do měsíce dle toho, jak často clip in budete nosit nebo zda na vlasy budete používat stylingové přípravky.
 • Je jedno jestli jde o vaše vlastní vlasy či clip in vlasy. Pokud chcete mít vlasy krásné a zdravé, vždy je péče o ně zásadní. Zde máte od nás jednoduchý návod na péči a údržbu Clip in kudrnatých vlasů.

Jaký zvolit odstín?

Pokud váháte nad volbou odstínu, máme pro vás 3 jednoduchá řešení

 1. Objednejte si 2 odstíny. Ten, který vám padne, si necháte a druhý nám vrátíte. Do 14ti dnů od nákupu máte možnost odstoupit od kupní smlouvy.
 2. Objednejte si odstín, který si myslíte, že je pro vás nejideálnější. Pokud doma zjistíte, že jste se netrefila, vůbec nic se neděje. Clip in vlasy nám zašlete zpět společně s žádosti o výměnu a my vám obratem odešleme nový kus. Na výměnu zboží nabízíme až 60 dní!
 3. Pošlete nám fotku vašich vlasů (nejlépe focených na denním světle) na náš email info@clip-in-vlasy.eu a my vám rádi s výběrem pomůžeme.

Původ a REMY?

Naše clip in vlasové sady jsou vyrobeny ze 100% lidských a eticky získaných vlasů evropského typu, kterým říkáme REMY. Tento termín označuje kvalitu vlasů.

 • Jednoduše řečeno jsou vlasy poskládány po směru růstu, čímž se zamezuje jejich cuchání a výrazně se prodlužuje životnost, která je oproti jiným neremy nebo nízkokvalitním vlasům dlouhá.

Proč AAAA REMY nejvyšší kvalita?

A 100% pravé vlasy.

A Vlasy jsou poskládány vždy po směru růstu, tímto je omezeno cuchání či třepení vlasů.

A Dodržení délky, hmotnosti a kvality zpracování.

A Jelikož se jedná o vlasy evropského typu, jsou ke koncům mírně ztenčené a lépe tak zapadají do vlastních vlasů.

Efekt prodloužení? Přirozený!

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.