60cm 100% lidské vlasy pro metodu keratin 0,5g/pramen – nejsvětlejší blond

Sleva 34%

40cm 50cm 60cm

0,5g 0,7g

Vlasy k prodloužení metodou keratin - Pravé lidské AAAA REMY vlasy - Doručení do druhého pracovního dne!
 • Záruka: 24 měsíců
 • Výrobce: CLIP-IN-VLASY.EU
 • Dostupnost: skladem
 • Doručení: v úterý 16.07.2024 u Vás
 • Běžná cena: 1 960 Kč
 • Ušetříte: -34%
1 299 Kč


POPIS | KERATIN | APLIKACE | PÉČE | DÉLKA, ODSTÍN A VÝMĚNA | REMY

Keratin Remy lidské vlasy 60 cm

Dlouhé vlasy jsou spojovány s krásou a ženskostí. Spokojenost se svými vlasy je důležitým faktorem k tomu, abychom se v různých situacích cítili dobře a sebevědomě. Pokud se Vám líbí se takto cítit, níže v tomto článku se můžete dozvědět více o permanentní metodě prodloužení a zahuštění vlasů keratinem, která je již dlouhá léta populární.

Typ vlasů: 100% pravé vlasy evropského typu, kvalita AAAA REMY

Délka: 60cm

Hmotnost: 0,5 nebo 0,7 gramu na pramen

Struktura: rovná

V jednom balení najdete 50 pramenů lidských vlasů evropského typu kvality Remy, které jsou již připravené k aplikaci. Prodlužování vlasů keratinem je proces, který vyžaduje určitou dovednost a zkušenost. Aby se minimalizovalo riziko poškození vlasů a efekt byl co nejlepší, je důležité svěřit se s prodloužením vlasů profesionálovi. Nezkoušejte si touto metodou prodloužit vlasy sami, riskujete tím trvalé poškození vlastních vlasů.

Proč si vybrat metodu keratin?

Prodloužení a zahuštění vlasů za pomoci keratinového spoje je technika, která umožňuje vytvořit objemnější a delší vlasy. Tato metoda je ideální pro ty, kteří chtějí změnit svůj vzhled, ale zároveň si přejí, aby byl výsledný efekt přirozený.

Jaké má keratinová metoda výhody?

 • Přirozený vzhled

  Keratinová metoda je navržena tak, aby se vlasy snadno promíchaly s vlastními vlasy a vytvářely tak přirozený vzhled.

 • Trvanlivost

  Posunutí pramenu v intervalu 2-3 měsíce.

 • Pevnost

  Keratinové spoje jsou vyrobeny z odolného a trvanlivého materiálu, což zajišťuje, že se vlasy při běžných činnostech či sportovních aktivitách nijak nepoškodí ani nespadnou.

 • Pohodlí

  Malý nenápadný spoj, který nezatěžuje vaše vlasy, ani vám nebrání ve tvorbě mnoha různorodých účesů. Vlasy mohou být stříhány, barveny a stylizovány jako vaše vlastní.

 • Volba barev

  Při volbě více odstínu lze docílit dobře vypadajícího melíru.

Keratinová metoda prodloužení a zahuštění vlasů má mnoho výhod, ale také je důležité si uvědomit, že vyžaduje investici času a peněz. Pokud si přejete, aby vám vlasy vydržely co nejdéle a co nejlépe také vypadaly, pravidelná péče se stane součástí vašeho života.

Vše co potřebujete vědět k aplikaci

Pro začátek si řekneme něco málo o keratinu. Každý pramen vlasů je zakončen keratinovým spojem. Dalo by se také říci keratinovým nehtíkem, neboli u-tipem (keratin ve tvaru U). Keratinový spoj je v podstatě lepidlo, které se používá ke spojení vlastních a prodloužených vlasů. Spoje jsou vyráběny z keratinu, který je přirozenou složkou lidských vlasů. Pro tuto metodu byl vybrán právě keratin, protože je hypoalergenní, tudíž nezpůsobuje alergické reakce.

Nasazování keratinových vlasů

A teď se již posuneme k samotné aplikaci. V podstatě se jedná o přitavení prodloužených vlasů k vašim vlastním vlasům za pomoci keratinového spoje. K aplikaci doporučujeme používat pomocné terčíky, které ochrání pokožku hlavy před teplem.

Jednoduše ve 3 krocích:

1.Do terčíku provléknete pramínek vlasů, stejně tenký jako pramínek vlasů na keratin.

2. Pod pramínek vložíte keratinový spoj, vezmete si tavící kleště a pevně sevřete spoj i s vašimi vlasy.

3. Za pomocí tepla kleště roztaví keratin a vy již mezi prsty rolujete rozehřátý spoj, dokud nevychladne. Rolováním se vám vytvoří drobná nenápadná tyčinka, která pevně spojuje oba prameny vlasů.

Posunování a sundávání keratinových vlasů

Permanentní metoda prodloužení vlasů spočívá v tom, že máte vlasy trvale přidělány ke svým vlasům, na rozdíl od clip in vlasů, které si přicvaknete za pomocí sponky sami a kdykoliv chcete.

Jelikož vám vaše vlastní vlasy rostou, rostou s nimi také přidělané keratinové vlasy, čím více jsou od kořínků, tím více budou vidět a také vám budou více na obtíž. Doba posunutí spojů se pohybuje od 2 do 3 měsíců (záleží na rychlosti růstu vlasů a také na péči).

Jednoduše ve 3 krocích:

 1. Na spoj se nakape speciální vodička, kterou necháte minutu působit. Vodička keratinový spoj změkčí a poté ho lze jednoduše rozdrtit kleštičkami.
 2. Rozdrcený keratinový spoj se opatrně stáhne z vlasů a místo se pořádně pročeše hřebenem, aby ve vlasech nezůstaly zbytky keratinu.
 3. Pomocí keratinového granulátu vytvoříte na prameni keratinových vlasů nový spoj, který se znovu přitaví co nejblíže ke kořínkům vašich vlasů.

Naše poznatky

 • Díky pevnosti spojů můžete bez obav provádět sportovní či jiné aktivity.
 • K zahuštění vlasů postačí 50-100 pramenů, k zahuštění i prodloužení doporučujeme 100-200 pramenů. Pokud nevyužijete všechny prameny, nic se neděje, zbylé prameny si uschováte a použijete v budoucí době při posunutí, kdy nahradíte slabé prameny novými.
 • Nebojte se experimentovat, volbou více odstínů můžete docílit promelírování, zesvětlení či ztmavení vlasů.
 • Pokud chcete ušetřit nějaké finance, doporučujeme si k vlasům dokoupit veškeré příslušenství jako je odstraňovací vodička pro sundání spojů či keratinový granulát pro vytvoření nových spojů. Při samotné aplikaci již u kadeřnice nebudete muset za příslušenství platit a tudíž zaplatíte jen za samotnou aplikaci.
 • 24 hodin po aplikaci si vlasy neumývejte a vyhněte se také barvení a jiným chemickým úpravám. Barvení vlasů doporučujeme vždy před reaplikací pramenů.
 • I vaše vlastní vlasy si zaslouží odpočinek. Využijte reaplikaci k týdennímu odpočinku od keratinových spojů. Týden bez dlouhých a hustých vlasů si nedokážete představit? Nemusíte, užijte si týden s našimi clip in vlasy, které si na noc sundáte a můžete bez jakýchkoliv příčesků relaxovat.

Jak se starat o keratinové vlasy?

Zdravé vlasy znamenají zdravé kořeny. Avšak keratinové vlasy jsou již „mrtvé“ = ustřižené a výživu z kořínků jako vaše vlastní vlasy nedostávají. Proto je důležité hydratovat je zvenku za pomocí kvalitní hydratační kosmetiky. Nezapomínejte na to, že vlasy vás prezentují a jsou jednou z prvních věcí, které si ostatní lidé všimnou.

Základní zásady:

 • Čerstvě po aplikaci se vyhněte mytí vlasů nejméně na 24 hodin.
 • Zde je námi doporučená a vyzkoušená profesionální kosmetika, která remy vlasům sedí.
 • Nečešte vlasy v mokrém stavu.
 • Olejové přípravky aplikujte vždy ke konečkům vlasů, nikoliv ke kořínkům a spojům. Tenhle krok by mohl vést k posunování a sklouznutí spojů.
 • Tepelná úprava je možná max. do 180 stupňů. Vždy používat ochrannou kosmetiku a výživu ve formě olejíčku.
 • Fénovat a používat tepelné nástroje dále od spojů, aby nedošlo k jejich roztavení.
 • Pravidelně vlasy rozčesávat kvalitním kartáčem.
 • Pravidelně vlasy posouvat, nenechávat keratinové spoje odrůst do extrému. Zatěžujte své vlastní vlasy minimálně.

Podrobný a jednoduchý návod, jak se starat o keratinové vlasy, najdete zde.

Jak zvolit délku a odstín?

Začneme délkou vlasů – pro lepší představu si můžete vzít metr a změřit si vybranou délku. Dejme tomu, že jste se rozhodla pro vlasy v délce 50cm, tuto délku si změřte od úrovně uší směrem dolů. Tímto způsobem získáte rozdíl mezi vlastními vlasy a prodlouženými vlasy.

Na výběr máme mnoho odstínů, které lze různě prokombinovat. Pokud váš odstín nenajdete v naši nabídce, lze zvolit odstín nejvíce podobný vašim vlasům a poté již keratinové vlasy barevně dotónovat do vámi požadovaného odstínu. Vlasy barvěte vždy profesionálními kadeřnickými barvami. Nejlépe přenechejte tento krok profesionálům.

Pokud váháte nad volbou odstínu, máme pro vás 3 jednoduchá řešení

 1. Objednejte si 2 odstíny. Ten, který vám padne, si necháte a druhý nám vrátíte. Do 14ti dnů od nákupu máte možnost odstoupit od kupní smlouvy.
 2. Objednejte si odstín, který si myslíte, že je pro vás nejideálnější. Pokud doma zjistíte, že jste se netrefili, vůbec nic se neděje. Vlasy nám zašlete zpět společně s žádosti o výměnu a my vám obratem odešleme nový kus. Na výměnu zboží nabízíme až 60 dní!
 3. Pošlete nám fotku vašich vlasů (nejlépe focených na denním světle) na náš email info@clip-in-vlasy.eu a my vám rádi s výběrem pomůžeme.

Co znamená REMY?

Remy je označení kvality, která je u těchto lidských vlasů evropského typu na nejvyšší úrovni. Vlasy označeny kvalitou REMY jsou seřazeny ve směru růstu, což zamezuje nežádoucímu zacuchávání vlasů.

Proč AAAA REMY nejvyšší kvalita?

A 100% pravé vlasy.

A Vlasy jsou poskládány vždy po směru růstu, tímto je omezeno cuchání či třepení vlasů.

A Dodržení délky, hmotnosti a kvality zpracování.

A Jelikož se jedná o vlasy evropského typu, jsou ke koncům mírně ztenčené a lépe tak zapadají do vlastních vlasů.

Efekt prodloužení? Přirozený!

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.