počet produktů
0
cena nákupu
0 CZK
měna: CZK
Kontakt

(+420) 776 605 477

info@clip-in-vlasy.eu

 

Dodání do 24 hodin

CLIP-IN-VLASY.EU

Pokud žena v minulosti toužila po krásných dlouhých vlasech, musela trpělivě čekat, až jí ty její vyrostou do požadované délky. Takové časy jsou dávno pryč. Vlivem velkých pokroků doby, vznikla (vedle jiných metod) revoluční metoda prodlužování vlasů CLIP-IN. Jak již název napovídá, jde o prodloužení vlasů, tzv. přiklapnutím. A právě tato vlastnost proslavila clip-in po celém světě. Takto si prodloužit vlasy totiž zvládne každá žena či dívka, to vše v pohodlí domova za neuvěřitelně krátkou dobu. A právě proto vám clip-in produkty chceme na našem e-shopu představit.

Prodloužit vlasy si můžete díky clip-in příčeskům v délce 51, 61 a dokonce i luxusních 71cm. Pokud sníte o změně za extrémně krátkou dobu, zvolte clip-in ofinu nebo clip-in pramínek v extravagantní barvě (pro oživení Vašeho účesů). Nebo vyzkoušejte nové nevýhřevné natáčky, které vám za pár minut vykouzlí na vlasech nádherné "prstýnky".

Věříme, že Vám CLIP-IN produkty z našeho e-shopu pomůžou zajistit dokonalou proměnu!

Výhody clip-in příčesků
  • Příčesky vyrobeny z nejkvalitnějších pravých lidských vlasů

  • Dokonale splynou s vašimi vlastními vlasy

  • Nádherně hladké a hebké na dotek

  • Prodloužení docílíte za 5 minut v pohodlí domova

  • Doručení do 24 hodin

  • Jedná se o nejšetrnější metodu k vašim vlastním vlasům

  • Dodáváme v široké paletě odstinů (i extravagantních)

  • CLIP-IN vlasy lze tepelně i chemicky upravovat

  • Naše CLIP-IN příčesky jsou k dostání nyní za AKČNÍ CENY

TOP proměny s clip in příčesky

Krásný dobrý den, naše milé zákaznice,

 

již dříve jsme se zmiňovali o naší dlouhodobé spolupráci s agenturou 1newmodel a to především v souvislosti s finalistkou České miss roku 2012 Veronikou Hladíkovou, jenž využívá na společenské akce a focení naše clip in vlasy a velmi si je oblíbila.

 

Nyní bychom Vám chtěli ukázat několik fotografií, na nichž jsou vidět úžasné proměny modelek před a po aplikaci clip in vlasů. Samy uvidíte, že clip in můžete nosit ať máte vlasy jemné, husté, řídké, aj. a samozřejmě jakoukoliv barvu, vždy můžete dosáhnout přirozeného výsledku. 

 

U následující proměny jsme použili clip in v délce 50cm a můžete zde vidět především to, že i když máte jednotnou barvu vlasů, jako modelka Veronika, nemusíte nutně hledat vhodný příčesek pouze v jednotných odstínech. My jsme aplikovali vlasy ve světlém melíru, který dokonale splynul s vlastními vlasy a navíc je díky druhému odstínu krásně oživil. Modelka si tak mohla užívat změnu nejen délky, ale také barvy a to vše naprosto šetrně bez poškození svých vlasů.

 

 

Většina blondýnek má problém s pomalu rostoucími vlasy, lámavými konečky, malým objemem apod. Pravidelné zesvětlování vlasům dává poměrně dost zabrat a ty se pak v koncích ulamují a mají stále stejnou délku. Tento problém můžete rovněž vyřešit pomocí clip in! Modelka Martina má polodlouhé vlasy, ale zatoužila po větší délce a hustotě a pořídila si clip in v délce 40cm a populárním platinovém odstínu. Jak byla proměna úspěšná můžete vidět na následující fotografii.
 

 

Modelka Ema se po letech melírování rozhodla postupně přecházet ke svému vlastnímu odstínu díky metodě barvení "balayage". I v tomto případě je možné k prodloužení a zahuštění vlasů použít jeden z našich melírků, který dokonale skryje veškeré přechody mezi vlastními a prodlouženými vlasy. Zde jsme aplikovali clip příčesky v délce 50cm a odstínu platina/světle hnědá.
 

 

Proměna modelky Petry byla zaměřena na mírné prodloužení a výraznější zahuštění vlasů, které se v následné úpravě splétaly do rybího copu, proto jsme chtěli docílit super objemu, aby byl cop širší a výrazný a na fotkách krásně vynikal. Aplikovali jsme deluxe sadu clip in v kombinaci odstínů středně a tmavě hnědých, délka 50cm.
 

 

Pokud se Vám proměny líbily a rády byste si také splnily sen o dlouhých vlasech, můžete clip in i jiné příčesky a příslušenství objednávat přímo na tomto eshopu, přes mail, nebo telefonicky. Nebojte se na nás také obrátit v případě jakéhokoliv dotazu či speciálního požadavku.

 

Nově nabízíme rovněž službu aplikace clip in příčesků, poradenství a možnost stylingu prodloužených vlasů. Máte-li zájem o službu či její ceník, pište na info@clip-in-vlasy.eu nebo volejte na tel. (+420) 776 605 477.