TOP proměny s clip in příčesky

Krásný dobrý den, naše milé zákaznice,
již dříve jsme se zmiňovali o naší dlouhodobé spolupráci s agenturou 1newmodel a to především v souvislosti s finalistkou České miss roku 2012 Veronikou Hladíkovou, jenž využívá na společenské akce a focení naše clip in vlasy a velmi si je oblíbila.

Nyní bychom Vám chtěli ukázat několik fotografií, na nichž jsou vidět úžasné proměny modelek před a po aplikaci clip in vlasů. Samy uvidíte, že clip in můžete nosit ať máte vlasy jemné, husté, řídké, aj. a samozřejmě jakoukoliv barvu, vždy můžete dosáhnout přirozeného výsledku.

U následující proměny jsme použili clip in v délce 50cm a můžete zde vidět především to, že i když máte jednotnou barvu vlasů, jako modelka Veronika, nemusíte nutně hledat vhodný příčesek pouze v jednotných odstínech. My jsme aplikovali vlasy ve světlém melíru, který dokonale splynul s vlastními vlasy a navíc je díky druhému odstínu krásně oživil. Modelka si tak mohla užívat změnu nejen délky, ale také barvy a to vše naprosto šetrně bez poškození svých vlasů.

Většina blondýnek má problém s pomalu rostoucími vlasy, lámavými konečky, malým objemem apod. Pravidelné zesvětlování vlasům dává poměrně dost zabrat a ty se pak v koncích ulamují a mají stále stejnou délku. Tento problém můžete rovněž vyřešit pomocí clip in! Modelka Martina má polodlouhé vlasy, ale zatoužila po větší délce a hustotě a pořídila si clip in v délce 40cm a populárním platinovém odstínu. Jak byla proměna úspěšná můžete vidět na následující fotografii.

Modelka Ema se po letech melírování rozhodla postupně přecházet ke svému vlastnímu odstínu díky metodě barvení "balayage". I v tomto případě je možné k prodloužení a zahuštění vlasů použít jeden z našich melírků, který dokonale skryje veškeré přechody mezi vlastními a prodlouženými vlasy. Zde jsme aplikovali clip příčesky v délce 50cm a odstínu platina/světle hnědá.

Proměna modelky Petry byla zaměřena na mírné prodloužení a výraznější zahuštění vlasů, které se v následné úpravě splétaly do rybího copu, proto jsme chtěli docílit super objemu, aby byl cop širší a výrazný a na fotkách krásně vynikal. Aplikovali jsme deluxe sadu clip in v kombinaci odstínů středně a tmavě hnědých, délka 50cm.

Pokud se Vám proměny líbily a rády byste si také splnily sen o dlouhých vlasech, můžete clip in i jiné příčesky a příslušenství objednávat přímo na tomto eshopu, přes mail, nebo telefonicky. Nebojte se na nás také obrátit v případě jakéhokoliv dotazu či speciálního požadavku.

Nově nabízíme rovněž službu aplikace clip in příčesků, poradenství a možnost stylingu prodloužených vlasů. Máte-li zájem o službu či její ceník, pište na info@clip-in-vlasy.eu nebo volejte na tel. (+420) 776 605 477.