počet produktů
0
cena nákupu
0 CZK
měna: CZK
Kontakt

(+420) 776 605 477

info@clip-in-vlasy.eu

 

Dodání do 24 hodin

CLIP-IN-VLASY.EU

Pokud žena v minulosti toužila po krásných dlouhých vlasech, musela trpělivě čekat, až jí ty její vyrostou do požadované délky. Takové časy jsou dávno pryč. Vlivem velkých pokroků doby, vznikla (vedle jiných metod) revoluční metoda prodlužování vlasů CLIP-IN. Jak již název napovídá, jde o prodloužení vlasů, tzv. přiklapnutím. A právě tato vlastnost proslavila clip-in po celém světě. Takto si prodloužit vlasy totiž zvládne každá žena či dívka, to vše v pohodlí domova za neuvěřitelně krátkou dobu. A právě proto vám clip-in produkty chceme na našem e-shopu představit.

Prodloužit vlasy si můžete díky clip-in příčeskům v délce 51, 61 a dokonce i luxusních 71cm. Pokud sníte o změně za extrémně krátkou dobu, zvolte clip-in ofinu nebo clip-in pramínek v extravagantní barvě (pro oživení Vašeho účesů). Nebo vyzkoušejte nové nevýhřevné natáčky, které vám za pár minut vykouzlí na vlasech nádherné "prstýnky".

Věříme, že Vám CLIP-IN produkty z našeho e-shopu pomůžou zajistit dokonalou proměnu!

Výhody clip-in příčesků
  • Příčesky vyrobeny z nejkvalitnějších pravých lidských vlasů

  • Dokonale splynou s vašimi vlastními vlasy

  • Nádherně hladké a hebké na dotek

  • Prodloužení docílíte za 5 minut v pohodlí domova

  • Doručení do 24 hodin

  • Jedná se o nejšetrnější metodu k vašim vlastním vlasům

  • Dodáváme v široké paletě odstinů (i extravagantních)

  • CLIP-IN vlasy lze tepelně i chemicky upravovat

  • Naše CLIP-IN příčesky jsou k dostání nyní za AKČNÍ CENY

Clip in - dlouhé vlasy bez námahy

Clip in - dlouhé vlasy bez námahy

 Většina moderních žen si je vědoma skutečnosti, že dlouhé a krásné vlasy lákají pozornost mnohem více než ty kratší. Jak si může žena či dívka vytvořit krásný dlouhý účes můžete číst na stránkách našeho e-shopu. Existuje sice spousta metod prodlužování vlasů, ale opravdu jen jedna Vaše vlastní vlasy nikdy nezničí a tou je - clip in metoda prodloužení vlasů.

Za velmi krátkou dobu docílíte dokonalého vzhledu, po kterém jste roky toužila. Clip in dlouhé vlasy nevyžadují speciální péči, budou šetrné a k tomu všemu Vám budou dělat radost velmi dlouho.

Dlouhé vlasy můžete různě upravovat, nosit je rovné, vlnité, rozpuštěné, sepnuté do culíku nebo do společenských drdolů apod.

Při koupi clip in vlasů dbejte na kvalitu. Existují různé typy vlasů - umělé i lidské. Lidské vlasy by měly být v REMY kvalitě, aby bylo omezeno nežádoucí zacuchávání.

Vlasy jsou Vaší ozdobou, proto se snažte, aby vypadaly co možná nejlépe!