Clip-in pramínek 50cm fialový

Clip-in příčesky 20-25cm - Hmotnost 25g - Pravé lidské AAAA REMY vlasy - Doručení do druhého pracovního dne
 • Záruka: 24 měsíců
 • Výrobce: CLIP-IN-VLASY.EU
 • Dostupnost: skladem
 • Doručení: v úterý 16.07.2024 u Vás
199 Kč


POPIS | VÝHODY CLIP IN | PRAMÍNKY | APLIKACE | PÉČE | ODSTÍN A VÝMĚNA | REMY

51 cm clip in pramínek z lidských vlasů v Remy kvalitě

Clip-in pramínky jsou v dnešní době velmi populární doplněk pro všechny, kteří chtějí rychle a snadno změnit svůj dosavadní vzhled. Díky snadné aplikaci dosáhnete okamžité změny barvy nebo délky vlasů.

Typ vlasů: 100% pravé vlasy evropského typu, kvalita AAAA REMY
Délka: 51 cm
Hmotnost: cca 5 gramů
Struktura: rovná
Styling: ano (max 180°C)

Clip in pramínky jsou přišity na speciální sponku, která je opatřena silikonovým proužkem. Tento proužek slouží k pevnějšímu přichycení, díky kterému vám pramínky nebudou sklouzávat z vlasů. Široký výběr odstínů nabízí možnost promelírovat si vlasy bez nutnosti barvení. Pokud přemýšlíte o zahuštění vlasů po celé šířce hlavy, doporučujeme naše clip in rychlopásy.

Proč zvolit clip in metodu?

Jednoduchost

Jednoduše připnete a odepnete. Snadná aplikace vám umožní clip in pramínky použít kdykoliv a kdekoliv.

Domácí metoda

Díky jednoduché clip in metodě si vlasy zvládnete aplikovat sami. Nemusíte trávit čas plánováním kadeřníka a místo času stráveného v kadeřnickém salónu si můžete vyjít třeba s kamarádkou.

Cenová dostupnost

V porovnání s jinými metodami prodloužení vlasů jsou clip in vlasy cenově dostupnější, což znamená, že si je může dovolit více lidí.

Flexibilita

Clip in vlasy umožňují flexibilitu a různé možnosti úprav účesu. Můžete je používat pro výrazné změny nebo pouze pro zdůraznění některých částí účesu.

Šetrnost

Clip in nepoškozují vaše vlastní vlasy, protože je nepotřebujete lepit či trvale přidělávat na vlasy. Můžete mít tedy prodloužené vlasy bez rizika poškození nebo oslabení vašich vlastních vlasů.

Celkově lze říci, že clip in metoda je výhodná pro ty, kteří chtějí změnit svůj účes, aniž by poškodili své vlastní vlasy a zároveň získali přirozeně vypadající prodloužení a zahuštění vlasů.

Proč jsou clip in pramínky oblíbené?

Existuje mnoho důvodů, proč jsou clip in pramínky stále oblíbenější:

 • Barvení vlasů může být pro mnohé časově i finančně náročné. Zároveň chemickým zásahem vzniká poškození přirozených vlasů. Clip in pramínky umožňují změnu odstínu bez barvení vlastních vlasů.
 • S pramínky lze experimentovat v různých stylech, bez nutnosti nevratné změny vzhledu.
 • Jsou snadno aplikovatelné. Stačí jednoduše připevnit k vlastním vlasům pomocí sponek, které jsou připevněny ke každému pramínku.
 • Dají se snadno odstranit. Stačí je odclipnout a vlasy jsou zpět v původním stavu. Tento faktor umožňuje nosit pramínky jen tehdy, když si přejete.
 • Vyrobeny z pravých lidských vlasů, které si při správné péči zachovají půvab i několik měsíců.

Jak clip in pramínky připnout?

Clip in pramínky spadají do kategorie nepermanentní metody prodloužení vlasů, stejně jako vlasové sady, rychlopásy, ofiny či culíky. U této metody jsou klíčovými slovy jednoduchost a rychlost. Stejně tak tomu je i u pramínků. Je jen na vás, na jakou část hlavy si pramínek připnete. Pokud máte řidší vlasy na bočních stranách, můžete si za pomoci pramínků tyto nedostatky skrýt. Nebo si pouze volbou jiných odstínů, než jsou vaše přirozené vlasy, svůj účes promelírujete.

Aplikace ve 3 krocích:

 1. Určete si místo, kde si chcete clip in pramínek aplikovat.
 2. V místě připnutí zvedněte své vlastní vlasy a vytvořte vodorovnou pěšinku.
 3. Clip in sponku jednoduše přicvakněte na své vlasy, překryjte vrchními vlasy a pročešte.

Pár tipů:

 • Clip in pramínky drží i na jemných vlasech a to díky silikonovému proužku, kterým jsou sponky opatřeny.
 • Pro ještě pevnější uchycení můžete své vlastní vlasy před připnutím pramínků u kořínků jemně natupírovat.
 • Fantazii se meze nekladou. Pramínky můžete připínat a odepínat dle vlastních potřeb a tvořit tak nespočet různých kreativních účesů.

Jak se starat o clip in vlasy?

Clip in vlasy jsou vyrobeny z pravých lidských vlasů, které se dají tepelně upravovat. Můžete tak dosáhnout různých stylů za pomoci žehličky či kulmy. Ovšem stejně jako u všech lidských vlasů platí, že čím méně tepla se použije, tím lépe.

Mějte na paměti, že vlasy jsou již jednou ustřiženy a nedostávají výživu přirozeně jako vaše vlastní vlasy. Pokud chcete mít clip in vlasy dlouho krásné a svěží, doporučujeme se řídit základními pravidly.

Sundávání

Clip in vlasy je třeba každý den před spaním sundat a uložit tak, aby se nezacuchaly. Nikdy nechoďte spát s clip in vlasy, vlasy by se mohly zbytečně zacuchávat a sponky by vás během spánku tlačily do hlavy.

Mytí

Díky tomu, že vlasy nenosíte 24 hodin a na noc je sundáváte, nedochází k maštění tak jako u vašich přirozených vlasů. Clip in umývejte vždy sundané, postačí 1-2x do měsíce. Ovšem také záleží na tom, jak často budete používat stylingové přípravky.

Sušení

Doporučujeme nechat vlasy volně uschnout a nevystavovat je nadměrnému teplu.

Úprava

Lze tepelně upravovat, max do 180 stupňů. Vždy používat tepelnou ochranu a olejíčky. Před aplikací a po sundání vždy pečlivě pročesat kvalitním kartáčem na prodloužené vlasy.

Kosmetika

Používat výživu na vlasy ve formě hydratační a regenerační kosmetiky. Čím kvalitnější budou, tím více výživy clip in dostanou. Doporučujeme námi vyzkoušenou profesionální kosmetiku, která clip in vlasům prospívá.

Je jedno jestli jde o vaše vlastní vlasy či clip in vlasy, pokud chcete mít vlasy krásné a zdravé, vždy je péče o ně zásadní. Zde máte od nás jednoduchý návod na péči a údržbu clip in vlasů.

Pokud váháte nad volbou odstínu, máme pro vás 3 jednoduchá řešení

 1. Objednejte si 2 odstíny. Ten, který vám padne, si necháte a druhý nám vrátíte. Do 14ti dnů od nákupu máte možnost odstoupit od kupní smlouvy.
 2. Objednejte si odstín, který si myslíte, že je pro vás nejideálnější. Pokud doma zjistíte, že jste se netrefili, vůbec nic se neděje. Clip in vlasy nám zašlete zpět společně s žádosti o výměnu a my vám obratem odešleme nový kus. Na výměnu zboží nabízíme až 60 dní!
 3. Pošlete nám fotku vašich vlasů (nejlépe focených na denním světle) na náš email info@clip-in-vlasy.eu a my vám rádi s výběrem pomůžeme.

Co znamená REMY?

Remy je označení kvality, která je u těchto lidských vlasů evropského typu na nejvyšší úrovni. Vlasy označeny kvalitou REMY jsou seřazeny ve směru růstu, což zamezuje nežádoucímu zacuchávání vlasů.

Proč AAAA REMY nejvyšší kvalita?

A 100% pravé vlasy.

A Vlasy jsou poskládány vždy po směru růstu, tímto je omezeno cuchání či třepení vlasů.

A Dodržení délky, hmotnosti a kvality zpracování.

A Jelikož se jedná o vlasy evropského typu, jsou ke koncům mírně ztenčené a lépe tak zapadají do vlastních vlasů.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.