počet produktů
0
cena nákupu
0 CZK
měna: CZK
Kontakt

(+420) 776 605 477

info@clip-in-vlasy.eu

 

Dodání do 24 hodin

CLIP-IN-VLASY.EU

Pokud žena v minulosti toužila po krásných dlouhých vlasech, musela trpělivě čekat, až jí ty její vyrostou do požadované délky. Takové časy jsou dávno pryč. Vlivem velkých pokroků doby, vznikla (vedle jiných metod) revoluční metoda prodlužování vlasů CLIP-IN. Jak již název napovídá, jde o prodloužení vlasů, tzv. přiklapnutím. A právě tato vlastnost proslavila clip-in po celém světě. Takto si prodloužit vlasy totiž zvládne každá žena či dívka, to vše v pohodlí domova za neuvěřitelně krátkou dobu. A právě proto vám clip-in produkty chceme na našem e-shopu představit.

Prodloužit vlasy si můžete díky clip-in příčeskům v délce 51, 61 a dokonce i luxusních 71cm. Pokud sníte o změně za extrémně krátkou dobu, zvolte clip-in ofinu nebo clip-in pramínek v extravagantní barvě (pro oživení Vašeho účesů). Nebo vyzkoušejte nové nevýhřevné natáčky, které vám za pár minut vykouzlí na vlasech nádherné "prstýnky".

Věříme, že Vám CLIP-IN produkty z našeho e-shopu pomůžou zajistit dokonalou proměnu!

Výhody clip-in příčesků
 • Příčesky vyrobeny z nejkvalitnějších pravých lidských vlasů

 • Dokonale splynou s vašimi vlastními vlasy

 • Nádherně hladké a hebké na dotek

 • Prodloužení docílíte za 5 minut v pohodlí domova

 • Doručení do 24 hodin

 • Jedná se o nejšetrnější metodu k vašim vlastním vlasům

 • Dodáváme v široké paletě odstinů (i extravagantních)

 • CLIP-IN vlasy lze tepelně i chemicky upravovat

 • Naše CLIP-IN příčesky jsou k dostání nyní za AKČNÍ CENY

Loréal Professionnel Hair Touch Up vlasový korektor - tmavá blond

Hair touch up sprej
Hair touch up sprej
1/1
Běžná cena: 299 CZK
Cena: 259 CZK
Dostupnost: Skladem
Výrobce: CLIP-IN-VLASY.EU
ks
  

Loréal Professionnel Hair Touch Up vlasový korektor - tmavá blond

Korektor / Sprej na odrosty a šediny není na trhu žádnou novinkou, vyrábí jej celá řada značek a během chvilky díky němu zakryjete výše zmíněné nedokonalosti. To už jistě víte, ale co možná nevíte je fakt, že tento produkt je výborný také k dokonalému zamaskování clip in vlasů k prodloužení.
 

Jak na to?

 

Jakmile si na své vlasy připnete clip in, na každý clip pás zvlášť nahoru (na šev a pod něj) nastříkejte tento vlasový sprej.
 

Odstín korektoru volte podle barvy vlasů (odrostů), které máte u hlavy. Např. jste-li barvená blondýna s tmavším odrostem dohněda, zvolte světle hnědý korektor. Vaše sada clip vlasů je světlá a tím pádem je světlý i šev, ten pak může prosvítat mezi vašimi vlasy, když máte tmavší odrost. Díky tomuto spreji a přestříkání horní části příčesků, vytvoříte maximalně přirozený efekt a spoj již nebude tak nápadný a prosvítající.
 

Výhody

 

 • Můžete jej z vlasů umýt, tzn. jestliže si vlasy dobarvíte a odrost již nemáte, uvítáte pro změnu právě původní světlý šev.

   

 • Hair Touch Up má malé skladné balení a speciální mikrodifuzní trysku, která zajistí přesnou aplikaci.

   

 • Korektor krásně kryje, rychle zasychá a nedělá na vlasech fleky. Umýt jej můžete kdykoliv budete chtít klasickým šamponem.

 

 

Produkt je vhodný pro všechny typy vlasů.
 

 

Před aplikací doporučujeme přípravek důkladně protřepat a stříkat ze vzdálenosti 10-15 cm. Nastříkané vlasy nechte zhruba 1 minutu proschnout.

Loréal Professionnel Hair Touch Up vlasový korektor - tmavá blond
Obrázky
Hair touch up sprej